Sunday, 26 February 2017     یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵    
 
صفحه بعد    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 
     
   
۹۳/۱۰/۰۷ - ۵:۱۳ -

پيشگيري از ۵ بيماري خطرناک با يک واکسن


به منظور ارتقاي واکسيناسيون نوزادان کشور؛ واکسن پنج گانه پنتاوالان در برنامه واکسيناسيون قرار گرفت.

 
 
۹۳/۱۰/۰۶ - ۶:۳۰ -

یک عروس خودشیرین!


با ورود شخص جدید (عروس) به خانواده مشکلات جدیدی نیز وارد خانواده گردد چرا که از دیر باز در جامعه ایرانی روابط میان عروس و مادر و خواهر شوهر روابط گرم و ایده آلی نبوده است تا جایی که این مسئله تبدیل به یک سنت فکری در میان ...

 
۹۳/۱۰/۰۶ - ۶:۲۵ -

گشتی میان جوانانی که مرگ را پک می‌زنند


صاحب مغازه با نصب کاغذهایی بر دیوار خط و نشان کشیده که زمان دود کردن یک قلیان حداکثر ۴۵ دقیقه است و ماندن بیشتر مستلزم سفارش یک قلیان تازه، ضرر تازه، سلامت‌سوزی دوباره.

 
 
۹۳/۱۰/۰۴ - ۵:۵۹ -

زایمان زودرس ، علل و راه های پیشگیری از آن


تولد نوزادان زود تر از موعد طبیعی یکی از مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های زوج ها به ویژه مادران جوانی است که در انتظار تولد فرزندشان به سر می برند و این تولد زودهنگام نوزاد و تکامل نیافتن اندام های او از جمله مهم ترین عوامل بروز این نگرانی است زیرا مقاومت و ایمنی بدن نوزاد را در برابر بیماری ها و عفونت های احتمالی به حداقل می رساند و در شرایطی خاص خطر مرگ را نیز برای نوزاد به همراه دارد.

 
۹۳/۱۰/۰۱ - ۲۰:۲۹ -

پس از زایمان شوهرم حاضر به برقراری روابط جنسی با من نمی شود چکار کنم؟


به گزارش دیلی خبر، هنگامی که عضو جدید به خانواده اضافه می گردد محیط خانواده خودبخود دچار برخی تغییرات می گردد.روابط عاطفی زوجین تا حدی متاثر می گردد و گاهی روابط جنسی زوجین نیز دستخوش تغییراتی می گردد.یکی از بانوانی که دچار مشکلاتی از این قبیل شده از دکتر خود سوال می پرسد:rn

 
 
۹۳/۱۰/۰۱ - ۵:۵۲ -

رازهایی برای محبوبیت در دل همسر


محبوبیت یک امر مادرزادی و ارثی نیست. در این مطلب می خواهیم از برخی رازهای محبوب شدن برای همسر پرده برداریم و به شما یاد دهیم چطور پایه های زندگی تان را از همین حالا محکم بچینید که دیوارتان تا ثریا کج نرود.rn

 
۹۳/۰۹/۲۶ - ۶:۳۱ -

تعبییر\"در اغوش گرفتن جنس مخالف بیگانه\"در خواب


اگر نا آشنا و بیگانه ای را در آغوش گرفتید که از جنس مخالف باشد نفعی عایدتان می‌گردد. اگر یکی از آشنایان را که با شما محرم نیست در خواب در آغوش گرفتید بین شما و یک نفر برخوردی به وجود می‌آید که نامطلوب نیست و می‌تواند خیر داشته باشد.

 
     
 
۹۳/۰۹/۲۵ - ۵:۵۳ -

7 عاملی که پدرشدن تان را تهدید می کند!


امروزه شیوع نازایی در بین زوج های جوان به قدری افزایش پیدا کرده که می توان آن را به عنوان یکی از بحران های سلامت در جامعه در نظر گرفت. لازم است بدانید ناباروری مردان بخش عظیمی از این مشکلات را تشکیل می دهد و بزرگ ترین علت این ناباروری، اختلالات اسپرمی است. بنابراین کاملا بدیهی است که سلامت پدر نقش بسیار مهمی در سلامت نوزاد داشته باشد.

 
۹۳/۰۹/۲۵ - ۵:۴۸ -

15 نشانه سرطان در مردان


زنان شانس بهتری برای درمان سرطان و شفا یافتن دارند. بعضی از نشانه‌های سرطان مخصوص مردان است که این علایم براحتی نشان دهنده مشکل در بعضی از قسمت‌های بدن بوده و قابل تشخیص است اما معمولا به آن بی توجه هستیم.

 
 
۹۳/۰۹/۲۴ - ۹:۵۰ -

راه مقابله با بی خوابی!


مشغله فکری، اضطراب‌ها و بسیاری از رفتارها باعث بی‌خوابی می‌شوند اما باید راه‌های مختلف برای مقابله با بی‌خوابی را امتحان کرد تا این مشکل حل شود.

 
۹۳/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۴ -

علت بروز لکه‌های سفید روی ناخن‌


محققان آمریکایی اظهار کردند: یکی از معمول‌ترین دلایل بروز این لکه‌ها روی ناخن‌های دست و پا، شرایطی است که از آن به نام leukonychia یاد می‌شود. هرچند اغلب مردم تصور می‌کنند که به دلیل کمبود روی یا کلسیم دچار این مشکل می‌شوند.

 
 
۹۳/۰۹/۱۳ - ۸:۰۶ -

عوارض خطرناک چای داغ و تریاک!


معاون وزیر بهداشت تریاک، چای داغ، تماس با حیوانات و رعایت نکردن بهداشت دهان را از مهمترین عوامل ابتلا به سرطان مری در ایران دانست.

   
 
۹۳/۰۹/۰۸ - ۸:۱۸ -

جویدن لنگه کفش!


شاید باور این موضوع که ایران رتبه نخست مصرف آدامس در دنیا را به خود اختصاص داده، سخت باشد اما، تحقیقات انجام شده در سال 2012، نشان می‌دهد که 89 درصد مردم ایران آدامس می‌جوند.شاید برای همین است که آدامس جویدن در سر کلاس به سنتی دیرینه تبدیل شده که آموزگاران شاکی از آن به «جویدن لنگه کفش» یاد می‌کنند.

 
۹۳/۰۹/۰۵ - ۷:۵۹ -

تداوم این بیماری موجب سرطان معده می‌شود


گاستریت یا ورم معده به حالتی گفته می‌شود که در آن جدار معده دچار التهاب شده باشد

 
 
۹۳/۰۹/۰۴ - ۸:۲۹ -

رحم اجاره ای خانم در ایران 30 میلیون !


اینجا یکی از بیمارستان‌های زنان و زایمان در تهران است. جایی که هم چهره‌های مغموم و نگران فراوان است هم چهره‌های شاد و سرشار از انتظار و امید به آینده.