Sunday, 26 February 2017     یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵    
 
صفحه بعد    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 
 
۹۴/۰۹/۱۹ - ۲۱:۱۹ -

نوزادانی که معتاد بدنیا می ایند!+فیلم


این فیلم کودکی را نشان می دهد که مادرزادی معتاد بدنیا امده است.هنگامی که متادون به او نمی رسد دست و پایش شروع به لرزیدن می نماید.

 
۹۴/۰۹/۱۶ - ۵:۳۷ -

وقتی پول در برابر زیبایی ناچیز می شود!+عکس


برای برخی از زوجهای جوان که کشته و مرده زیبایی و دنیای جراحیهای پلاستیک هستند صرف هزینه های هنگفت در برابر رساندنشان به عروسکهای باربی مورد علاقه چیزی نیست

 
 
۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۵ -

دختری می گوید با سوراخ کردن گوش از شر میگرن راحت شده است!+عکس


سردردهای میگرنی بسیار ازار دهنده هستند تا جایی که افراد خود را داخل اتاق های تاریک زندانی می کنند تا دردشان تسکین یابد اما اخیرا خانم پرستاری معتقد است با سوراخ کردن گوش توانسته میگرن شدید خود را درمان نماید

 
۹۴/۰۹/۱۴ - ۵:۴۶ -

میزبانی کارتنی خیابانها از زنان جوان!


نام‌شان را زنان بی‌خانمان و کارتن خواب نهاده‌اند. در شهری به این بزرگی به نام پایتخت، گوشه‌ای از شهر را به خود اختصاص داده‌اند. فرش زیر پای‌شان، سنگفرش سرد خیابان است و سقف آرزوهای‌شان، آسمان آبی و گاه گرفته خداست

 
 
۹۴/۰۹/۱۲ - ۵:۲۱ -

رفتار ناشایست با زن باردار در فرودگاه+عکس


زن باردار که قصد نموده بود با هواپیما به مقصد دلخواه حرکت نماید با تاخیر پرواز روبرو شد.مسولین فرودگاه به جای تامین رفاه برای زن 36 هفته باردار با او رفتار ناشایست داشتند.

   
   
۹۴/۰۹/۰۸ - ۵:۵۳ -

دخترانی که مادر نمی‌شوند


روی این گزارش با دخترانی است که در محدوده تجرد قطعی قرار دارند، هیچ تجربه ازدواجی نداشته‌اند و احتمال مادر شدن را از دست می‌دهند

 
 
۹۴/۰۱/۳۰ - ۶:۰۷ -

ارائه خدمات بیمه‌ای به افراد تحت تکفل بیمه شده سرباز


دفترچه درمانی تأمین اجتماعی به افراد تحت تکفل بیمه شده سرباز ارائه می‌شود.

 
۹۴/۰۱/۳۰ - ۶:۰۵ -

خشونتی که دست به دست می چرخد!


چه چیزی باعث می‌شود بعضی از مردم به دیدن تصاویرخشونت‌بار اشتیاق نشان دهند؟! آیا خواست تهیه کنندگان این گونه فیلم‌ها و عکس‌ها، بارها دیده شدن صحنه‌های جنایت‌های‌شان نیست؟!

 
 
۹۴/۰۱/۲۹ - ۵:۴۵ -

بيمه دندانپزشکي براي افراد زير 14 سال


براي نخستين بار خدمات دندانپزشکي براي افراد زير 14 سال تحت پوشش بيمه سازمان سلامت ايران قرار گرفت.

 
۹۴/۰۱/۲۷ - ۵:۴۷ -

بيمه شدگان تامين اجتماعي، کمک هزينه ازدواج دريافت مي‌کنند


بيمه شدگان سازمان تأمين اجتماعي که در تاريخ ثبت ازدواج ارتباط استخدامي با کارفرما داشته‌اند و بيمه شده در يکي از کارگاه‌هاي مشمول قانون تأمين اجتماعي هستند، مي توانند کمک هزينه ازدواج دريافت کنند.

 
 
۹۴/۰۱/۲۴ - ۶:۲۳ -

تمکين و نشوز زن، يا زن و مرد


تمکين يکي ازحقوق شوهرو ازجمله وظايف زن درقبال مرد است. هرچند درکتاب هاي فقهي سخني ازتمکين مرد به ميان نيامده است ،اما از نشوزمردصحبت شده است

 
۹۴/۰۱/۲۳ - ۶:۳۸ -

عدم استقبال کارفرمایان از استخدام زنان متاهل!


وزیر کار با اعلام اینکه تجرد زنان در ایران افزایش یافته است، گفت: کارفرمایان به ویژه در بخش خصوصی از استخدام نیروی کار غیرمجرد استقبال نمی کنند.

 
 
۹۴/۰۱/۲۳ - ۶:۲۱ -

چرا پرچم‌های سفید ما همیشه بالاست؟


جامعه ما همواره در طول تاریخ به خیلی از اجبارها تن داده است. این امر ریشه تاریخی دارد و برای فهم درست از آن باید ادوار گذشته را خوب رصد کرد. فرهنگ یک جامعه سنتی اصولا مردم را تسلیم‌پذیر بار می‌آورد

 
۹۳/۱۲/۲۵ - ۵:۵۴ -

مواردی که برای بیرون رفتن اجازه شوهر لازم نیست!


مدیر بودن مرد به معناى اسیر بودن زن در دست وى نیست تا بتواند به دلخواه خود عمل کند. در تمام مدیریت‏ها مدیر نباید خود را بى نیاز از شور و مشورت بداند.

 
 
۹۳/۱۲/۱۱ - ۷:۳۲ -

خوراکی هایی که منجر به سقط جنین می شوند!


بررسی‌ ها نشان داده‌اند افزایش مصرف سبزیجات برگ سبز، میوه ‌های تازه، اسیدهای چرب امگا- ۳ و امگا- ۶، تخم‌مرغ، ماهی و مواد لبنی و به طور کل، داشتن یک رژیم غذایی متعادل می‌ تواند احتمال سقط را کاهش دهد.

 
۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷ -

فواید روغن کرچک؛ از تسکین آرتروز تا رشد مژه ها


روغن کرچک از دانه های کرچک که گیاهی بوته ای است و بیشتر در هند می روید، گرفته می شود. روغنی که سال ها جزو درمان های خانگی مادرها و مادربزرگ ها بوده و شاید این روزها کمی فراموش شده است. در این مطلب به شما خواهیم گفت این روغن گیاهی چه خواصی دارد.

 
 
۹۳/۱۱/۲۳ - ۸:۱۶ -

5 دلیل بی نظمی قاعدگی در زنان!


قاعدگی های دردناک، نامنظم یا زیاد جزو مشکلات رایج خانم هاست. بی نظمی قاعدگی الزاما نشان دهنده وجود یک بیماری در بدن نیست. گاهی برخی از کارها و عادت های روزمره نیز در این مسئله تاثیر دارند.

 
۹۳/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۳ -

دختری که زیر پونز نقشه تهران گم شد+تصاویر


سرک کشیدن به پاتوق‌های شبانه این شهر برای یافتن دختری که حکایت چند سال زندگی‌اش در خیابان‌ها و پاتوق‌ها خود، مثنوی ۷۰ منی است، بی حکمت نیست؛‌ دختری که سرک کشیدن به زندگی او در سیاهی و سردی شب‌های پایتخت اگر دیدنی نباشد، شنیدنی است.

 
 
۹۳/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۹ -

چرا انگشت توی دماغ خود می کنیم؟


انگشت کردن توی سوراخ های دماغ نه فقط زشت بلکه غیربهداشتی و مضر است. اما با این وجود چرا تا این حد عمومی است؟rn

 
۹۳/۱۱/۱۸ - ۸:۳۳ -

خطرناکترین روش مقاربت زناشویی از نظر محققان!


دانشمندان معتقدند قرار گرفتن زن و شوهر در این پوزیشن جنسی خطرناکترین نوع آمیزش می باشد و ممکن است به آلت تناسلی مرد اسیب جدی وارد شود.

 
 
۹۳/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰ -

وحشت اور ترین تبلیغ ضد سیگاری+تصاویر متحرک


تا کنون فیلم های زیادی از تاثیرات مخرب سیگار مشاهده نموده اید اما توصیه می شود چنانچه تاثیری نداشته به این تصاویر متحرک نگاهی داشته باشید

 
۹۳/۱۱/۰۴ - ۶:۱۸ -

7 عادتی که زود پیرتان می کند


به عددی که در شناسنامه تان به عنوان سن واقعی تان درج شده است، اهمیتی ندهید. سن واقعی شما همانی است که در صورتتان موج می زند. برای اینکه بتوانید صورت و بدنی جوان داشته باشید و مقابل گذر زمان و پیری قد علم کنید، کافیست برخی از عادت های نادرست را کنار بگذارید. در این مطلب هفت عادت نادرستی که باعث سرعت بخشیدن به روند پیری شما می شود را عنوان می کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

 
 
۹۳/۱۱/۰۴ - ۶:۰۹ -

حراج فرزند برای خرید خانه!


همسران برای به دست آوردن فرزند همه زندگی خود را فدا می‌کنند و بعد از به دست آوردنش، برای به دست آوردن همه زندگی ازدست‌رفته می‌کوشند و فرزند را فراموش می‌کنند.

 
۹۳/۱۱/۰۴ - ۶:۰۳ -

۱۸ نشانه خیانت همسران


تقریبا همه همسران و بویژه زن‌ها این توانایی را دارند که بدون هیچ نشانه‌ای متوجه خیانت همسرشان شوند، اما گاهی وقت‌ها هم این توانایی جایش را به بدبینی محض می‌دهد و شک زیادی زن و بحث‌های مکررش درباره خیانت، قبح این مساله را در خانواده از بین می‌برد و چه‌بسا همسران غیرخائن هم به فکر خیانت کردن بیفتند.

 
   
۹۳/۱۰/۱۴ - ۶:۱۴ -

کنار آمدن با شوهری شکاک!


اگر در خانه شما هم رد پایی از شك پیدا می شود، پیشنهاد می كنیم ، مطلب ما را بخوانید. ما راه حل های موثری را برای كنار آمدن با همسر شكاك به شما پیشنهاد می كنیم.

 
   
۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۷ -

بیمه زنان خانه دار به عنوان شروط ضمن عقد در سند نکاحیه!


مدیرکل بررسی‌های حقوقی معاونت امور زنان ریاست جمهوری با بیان اینکه قرار گرفتن بیمه زنان خانه دار به عنوان شروط ضمن عقد فقط یک پیشنهاد است، گفت: این شرط جایگزین لایحه بیمه زنان خانه دار و نیز در ازای مهریه و اجرت المثل نیست.rnrn