عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۶:۳۳

جملات معنا دار انگلیسی روی تی شرت دختر دانشجو!+عکس

دیدن چنین جملاتی روی پیراهن یک دختر دانشجو می تواند نماد چیزهای مختلفی باشد.تصورات زیاد به ذهن خطور می نماید.علت!هدف!خودنمایی و شاید کسی خواسته او را بدین شیوه اذیت نماید
 
0   0   0 نظر

ازار و اذیت دختران می تواند راههای بهتر از این هم داشته باشد.نوشتن چنین جملات طولانی روی پیراهن سفید شما را بیاد تخته سیاه می اندازد.گذشته از اینها جملاتی که روی تی شرت نقش بسته است ذهن را به این سمت سوق می دهد که حتما فردی خواسته دختر دانشجو را با این کارش اذیت نماید.

به گزارش دیلی خبر ایران مادری جهت تنبیه دختر دانشجوی خود که نمرات درسی اسفباری کسب نموده بود تصمیم گرفت تی شرتش را تخته سیاه نماید  ابرویش را به صورت علنی جلو دوستانش ببرد.

خانم میلانی جویس الکساندر از نمرات ضعیف دخترش راضی نشد و روی تی شرت دخترش این جملات را نگاشت و وی را مجبور به پوشیدن پیراهن نمود

.دختر که روی خوشی از جملات نداشت و دید جلو دوستانش ضایع می شود از پوشیدن امتناع نمود اما مادر با چوب و کتک وی را مجبور نمود تی شرت را به تن نماید و روانه مدرسه شود.در بخشی از این ملات ازار دهنده امده است:"اخیرا نمرات درسی ضعیفی گرفته ام.به این زودیها فرصت رفیق بازی و ولگردی را ندارم.پس لطفا قبل از اینکه مانند دیشب مورد تنبیه مادرم قرار گیرم خواهشا دوروبر من نگردید.تا اطلاع ثانوی اهل رفیق بازی نیستم مگر اینکه سطح نمراتم از F به C ارتقا یابد.پس اگر مرا دوست دارید خواهشا دوروبر من نیایید.

در ادامه این نامه مادر سعی نموده است در اهمیت تعلیم و تربیت و احترام به دبیران انشا بنویسد و اینکه وقت فرزندش پر است و دوستانش او را به حال خود بگذارند.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان