عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۶:۱۵

6 سال زباله خوابی تنبیه غیر انسانی عروس بدشانس!+عکس

پدر و مادر چینی که از دامادشان روی خوشی نداشتند 6 سال دخترشان را در زباله دانی حبس نمودند.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،دختر 24 ساله به خاطر اینکه نامزد اینده اش باب طبع پدر و مادرش نبود مدت چند سال مجبور به زباله خوابی شد.خانم 24 ساله به نام ژان کی به خاطر اینکه نامزدش به طبع پدر و مادرش نبود در سال 2009 از او جدا شد و از ان به بعد مدت 6 سال مجبور شد میان زباله ها زندگی نماید.

دختر به مدت 6 سال از جانب پدر و مادرش در میان زباله ها زندانی شد و با او مانند حیوانات رفتار می شد.

یکی از اهالی روستای جینگانگ می گوید دختر هنگامی که از شوهرش مجبور شد طلاق بگیرد چندین بار سعی نمود از خانه فرار نماید اما پدر و مادرش در بین اهالی شایعه نمودند که دخترشان به بیماری ذهنی متلاست و با این حیله او را چندین سال زندانی نمودند.

چو جن 50 ساله می افزاید پدر و مادر دختر از همه لحاظ قدرتمندند و کسی یارای دخالت در این امر را ندارد.کسی نیست که در این جا از وضعیت دختر بی خبر باشد.من وقتی دیدم مامورین توجهی به وضع اسفبار دختر نمی نمایند تصمیم گرفتم تصاویری را که به صورت اتفاقی در انجا گرفته بودم در فضای مجازی منتشر نمایم تا شاید کسی به داد دختر بی پناه برسد.

از زمانی که این خبر و تصاویر به بیرون درز نموده است با انتشار گسترده کاربران روبرو شد.اما دولت چین سعی نموده است خبرها و تصاویر مربوطه را در سایتهای کشور سانسور نماید

چو جن می گوید من از ان به بعد چند باری به صورت مخفیانه از حال دختر خبر گرفته ام.اخرین باری که او را دیدم روی کپه ای حصیر و نی خوابیده بود و چند تا پتو کنارش افتاده بود.

وی می افزاید اینکه دختر به بیماری ذهنی مبتلاست من زیاد در جریان نیستم اما اینگونه رفتار حیوانی با یک انسان نیز شایسته نیست.من در ابتدا با پلیس تماس گرفتم دیدم انها حرکتی نکردند من هم تصاویری را که از ان انبار گرفته بودم در فضای مجازی منتشر نمودم.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان