عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۲/۰۵ - ۶:۲۱

بچه 4 ساله صاحب پای فیل!+عکس

وردانت جوشی پسربچه 4 ساله هندی است که از همان ابتدای تولد به علت عارضه ناشناخته با پای راست عجیب و غریب بدنیا امد.پای راست او اینقدر بزرگ است که انتهای پایش شبیه پای فیل شده است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،بچه 4 ساله هندی صاحب پای بزرگی است که او را شبیه پای فیل نموده است.وردانت از کودکی با این عارضه متولد شده و نزد پزشکان داخلی و خارجی زیادی رفته اما تا کنون موفق به درمان ووی نشده اند.

برخی از پزشکان گفته اند بهتر است پای وردانت قطع شود.او هر چند مانند خیلی از بچه ها قادر به راه رفتن و دویدن است اما در محیط سکونت خود همواره مورد ازار و اذیت دوستانش قرار می گیرد.این شرایط باعث شده وی مدرسه را رها نماید و در خانه بماند.

پای راست پسربچه بیش از 5 کیلو گرم وزن دارد.انتهای پایش مانند توپ بولینگ باد نموده است

دیلیپ جوشی ساکن گجرات هند گوشه و کنار دنیا را برای معالجه فرزندش رفته اما ثمری نداشته و پزشکان به وی پیشنهاد قطع پای وردانت جوشی را داده اند اما پدر نمی خواهد فرزندش برای همیشه معلول شود.

وردانت می گوید هنگامی که سریع می دوم مورد مسخره افراد قرار می گیرم.من به دوستانم می گویم می توانم بدوم اما انها قبول نمی کنند با انها فوتبال بازی نمایم.من دوست دارم به مدرسه بروم اما معلمان به پدرم گفته اند حق ندارم به مدرسه وارد شوم.

وردانت مجبور است در خانه بماند و با مادر و خواهرش وریشا خودش را سرگرم نماید

اقای دیلیپ جوشی می گوید نزد متخصصان زیادی از پوشت و استخوان گرفته تا تخصصهای دیگر در داخل و خارج از کشور رفته است اما هیچ کدام موفق به شناسایی بیماری فرزندم نشده اند.وی می افزاید حتی پزشکان امریکا نیز از بیان علت عاجز مانده اند.

برخی موضوع اختلالات هورمونی را مطرح می نمایند و بعضی عدم جریان مناسب خون در بدن و پزشکان دیگر می گویند به خاطر عدم نگهداری اب در بدن است که چنین بیماری رخ می دهد.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان