عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۱

تقاضای گروگان انگلیسی جان کنتایل از خانواده و نامزدش!+عکس

جان کنتایل گروگان اسیر شده در دست داعش در ویدئویی که از سوی داعش منتشر شده به شدت دولت انگلیس را به باد انتقاد می گیرد و از خانواده اش درخواست می نماید به فکر زندگی خودشان باشند
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران جان کنتایل گروگان انگلیسی که گفته می شود به همراه دیگر هموطنانش از جمله دیوید هنس،آلن هنینگ و جیمز فولی به اسارت درامده است اخیرا در ویدئویی که از سوی دولت تروریستی داعش منتشر شده به شدت دولت انگلیس را مورد انتقاد قرار می دهد.

او در این ویدئو ضمن تقدیر و تشکر از خانواده و دوستان و نامزدش از انها می خواهد به زندگی خود ادامه دهند و از نامزدش می خواهد که او را فراموش کند.

جان کنتایل 44 ساله می افزاید شرم اور است که حتی پدر 81 ساله مریضش در بیمارستان به حمایت از او برخواست و از داعش تقاضا نمود فرزندش را ازاد نمایند و عاقبت در همانجا هم فوت کرد اما دولت به خودش راه نداد در خصوص ازادی من با داعش به مذاکره بپردازد.

وی در بخشی دیگر از سخنانش که گویی وی را مجبور به گفتن این حرفها نموده اند می گوید تنها کار بیهوده یا که دولت انجام داد این بود که در خصوص ویدئوی انتشار یافته قبلی من اظهار نظر نمود و گفت ما محتویات ویدئو را برسی می نماییم
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان