عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۵

دزدی به روش بچه کهنه پوش!+عکس

در پی شکایت همسایه نیروهای پلیس بچه کهنه پوش را در حالی که شیشه شیر و اب نبات چوبی به دست داشت به جرم دزدی دستگیر نمودند.rn
 
0   0   0 نظر

در پی شکایت همسایه نیروهای پلیس بچه قنداق پوش را در حالی که شیشه شیر و اب نبات چوبی به دست داشت به جرم دزدی دستگیر نمودند.

به گزارش دیلی خبر ایران البرتو جولیان مزا متهم است خانم پیر را فریب داده و از خانه وی سرقت نموده است.به گزارش نیروهای پلیس هنگامی که انها به موقعیت گفته شده رسیدند در کمال تعجب با بچه کهنه پوش 25 ساله ای روبرو شده اند که شیشه شیر بدست داشته و کهنه بچه پوشیده است.

البرتو بیشتر به خانه خانم های سالمند را مورد سرقت قرار می داده است و وانمود می نموده است که عقب مانده ذهنی است و مادرش را گم نموده است.

لارا اورتا 59 ساله یکی از ساکنان محل می گوید برای من تعجب اور است که چرا اینقدر دیر پلیس نسبت به دستگیر نمودن او اقدام نموده است.او چندین سال است که به همین روال به دزدی خود ادامه می دهد.شما هر روز قادر به دیدن او در خیابان هستید که کهنه پوشیده و در خیابان قدم می زند.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان