عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۱/۱۹ - ۶:۳۳

وقتی جان سگ مهمتر از جان یک انسان می گردد!+عکس

در جامعه امروزی که عواطف انسانی جای خود را از دست داده است تحقیقی نشان می دهد بسیاری از شهروندان بریتانیایی نجات دادن جان یک سگ برایشان خیلی باارزشتر از جان یک پسربچه است.
 
0   0   0 نظر

یک تجربه تبلیغاتی نشان می دهد برای شهروندان بریتانیایی نجات دادن جان یک سگ مهمتر از نجات دادن جان یک انسان است.

این نتیجه جالب زمانی رسانه ای شد که سازمان خیریه هریسون دو تبلیغ را برای جمع اوری کمک های خیریه روی سایتش گذاشته بود.

به گزارش دیلی خبر ایران،روی یکی از تیلیغات تصویر پسر بچه ای نشان داده شد که از بیماری "دوشن دیستروفی عضلانی"رنج می برد.روی تیزر تبلیغاتی نوشته شده بود:"ایا حاضرید با پرداخت 5 پوند جان هریسون را از مرگ ارام دردناک نجات دهید؟"

همزمان با این تبلیغ روزنامه ای تیزر تبلیغاتی دیگر تهیه نمود و روی ان تصویر سگی را از اینترنت انتخاب نمود و جملات مشابه تیزر قبلی روی ان نوشت و در سایت قرار داد

نتایج بدست امده از واکنشهای مردم نسبت به این دو تبلیغ عجیب بود.شهروندان روی تصویر هریسون فرزند الکس اسمیت که خودش موسس خیریه است تنها 111 بار کلیک کردند در حالی که تصویر سگ از مرز 230 کلیک گذشت.

جف گوور یکی از کسانی که در کار تبلیغات کار می نماید به روزنامه هافینگتون پست می گوید از نتیجه بدست امده خوشنود نشده است.وی می افزاید اگر شما نگاهی به میزان کمکهایی که شهروندان به موسسات خیریه حیوانات و افراد مریض می نمایند داشته باشید متوجه می گردید که حیوانات بیشتر از انسانها کمک دریافت می نمایند.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان