عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۸:۳۳

خطرناکترین روش مقاربت زناشویی از نظر محققان!

دانشمندان معتقدند قرار گرفتن زن و شوهر در این پوزیشن جنسی خطرناکترین نوع آمیزش می باشد و ممکن است به آلت تناسلی مرد اسیب جدی وارد شود.
 
6   6   0 نظر

دانشمندان معتقدند قرار گرفتن زن و شوهر در این موقعیت جنسی خطرناکترین نوع آمیزش می باشد و ممکن است به آلت تناسلی مرد اسیب جدی وارد شود.

به گزارش دیلی خبر ایران،پژوهشگران با برسی 44 مورد از مردانی که به خاطر شکستگی الت تناسلی به سه بیمارستان مراجعه نموده بودند متوجه شدند 29 درصد از مردانگی که دچار شکستگی الت تناسلی شده اند به خاطر این بوده است که احاطه کامل بر مرد داشته اند.

هنگامی که مرد در زیر قرار می گیرد و خانم مسلط بر مرد می باشد کنترل رابطه بدست خانم می افتد. وزن خانم و عدم داشتن کنترل مناسب حین دخول گاهی به اسیب دیدن مرد می انجامد.

بوفس یکی از پژوهشگران این تحقیق می گوید:"در این پوزیشن زن کمتر دچار اسیب می گردد و بیشترین ضربه به مرد وارد می شود.وی به افراد توصیه می نماید چنانچه خواهان داشتن یک رابطه سالم در رختخواب هستید بهتر است مرد مسلط بر زن باشد

محققان با برسی 44 مورد اسیب دیدگی در سه بیمارستان شهر کامپیناس برزیل دریافتند اکثر مردانی که دچار اسیب دیدگی از ناحیه دستگاه تناسلی خود شده اند به خاطر قرار گرفتن مرد در زیر بوده است

نیمی از بیماران گفته اند هنگام اسیب صدای شکستگی را با گوشهای خود شنیده اند

به گزارش دیلی خبر ایران،این مطالعه این گونه نتیجه گیری می نماید که:"قرار گرفتن زن فوق مرد از خطرناکترین روشهای مقاربتی است که ممکن است به شکسته شدن الت تناسلی مردان بینجامد.بر عکس این هنگامی که مرد در بالا قرار می گیرد کنترل بهتر روی دخول داشته و می تواند هر موقع خواست ارتباط را قطع نماید

نامزدیابی متنوع جوان 21 ساله در خیابان!+فیلم

رقص مهاجم فوتبال به همراه سه بازیکن دیگر در رختکن!+فیلم

خطرناکترین روش مقاربت زناشویی از نظر محققان!

رواج برهنگی در خانواده هنرمند!+عکس
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان