عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۱/۰۷ - ۵:۵۰

جنجال آدامس جويدن اوباما در آيين رسمي روز جمهوري هند

 
0   0   1 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،پخش تصاوير تلويزيوني رژه شصت و ششمين سالروز جمهوري هند از«باراک اوباما» رييس جمهور آمريکا درحالي که وي مشغول آدامس جويدن و بازي با آن بود سوژه رسانه ها شد. به گزارش رسانه هاي هند، رييس جمهور آمريکا درحالي که واحدهاي نظامي ، هلي کوپترها و يگان هاي ارتش درحال عبور از جايگاه بودند، با بي توجهي به مراسم رسمي روز جمهوري هند ،با آهنگ پخش شده در حال جويدن آدامس اقدام به حرکت به سمت راست وچپ و حرکات موزون مي کرد. با پخش اين تصوير در شبکه هاي اجتماعي شماري از مقامات کاخ سفيد اعلام کردند که آدامس نيکوتين است و براي ترک عادت 30 ساله اوباما صورت گرفته است .(خراسان)

 
مهدی:
اگر در روز قیامت انسانهای به واسطه دروغگویی عذاب می شوند قطعا مسئولین رسانه ها و خبرنگاران اکثریت این مردم را تشکیل می دهند. اگر از اوباما و آمریکا خوشمان نمی آید و متنفریم اما نباید دروغ بگوییم.در مراسم روز جمهوری هند علاوه بر رژه مراسم ها یدیگر مانند اجرای برنامه حرکات موزون توسط دانش آموزان مدارس و توسط هنرمندان هر ایالت نیز هست.و آدمس جویدن در این مراسم غیر رسمی دور از ادب و بی اعتنایی نیست. هرچند قوامی نظامی هند که اکثر تجهیزاتش را از آمریکا و روسیه می گیرد در مقابل قدرت نظامی آمریکا آدمس جویدن هم دارد.
0   0
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان