عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۳

گزارش تصویری از فروش شیر الاغ در خیابان!+عکس

شاید به نظر شما فروش شیر الاغ چیز عجیبی بنظر اید اما این دو جوان روزانه با فروش شیر الاغهای خود به کسب روزی می پردازند.گفته می شود پاپ فرانسیس در دوران بچگی شیر الاغ مصرف می نموده و کلوپاترا برای حفاظت از پوست بدن خود با شیر الاغ حمام می نموده است.
 
1   5   3 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران، شاید در برخی کشورها خوردن شیر الاغ ناپسند باشد اما در دیگر نقاط جهان هستند افرادی که معتقدند شیر الاغ سرشار از ویتامین و برای بدن مفید است.این جا یکی از خیابانهای کشور شیلی است.دو جوان به نامهای الجریا و برادرش مارکو در خیابان سانتیاگو هر روز با فریادهای خود مشتریان را به سمت خود جلب می نمایند.

خوردن هر لیوان شیر 2 دلار چیزی معادل 6 هزار تومان هزینه دارد.این دو برادر می گویند روزانه 20 دلار از محل فروش شیر الاغهای خود عایدی دارند.

مرد در حال خوردن شیر تازه الاغ در سانتیاگوی شیلی.خوردن شیر الاغ در برخی نقاط جهان رواج دارد.حتی گفته می شود پاپ فرانسیس گفته است در دوران بچگی هنگامی که در ارژانتین بوده شیر الاغ تناول نموده است.یکی از شرکتهای ایتالیایی که در زمینه تولید شیر فعالیت دارد اخیرا دو راس الاغ تقدیم پاپ نموده است

ریکاردو الجریا در جستجوی مشتری در خیابان سانتیاگو

مارکو یک لیوان شیر تازه تقدیم مشتری خود می نماید.هر چند که شیر فروشی الاغ کار نادری است اما پیشینه تاریخی دارد.اطباء قدیم یونان از شیر الاغ برای درمان برخی امراض مزمن استفاده می نموده اند.برخی ادعاها وجود دارد که کلوپاترا برای نگهداری از پست بدن خود داخل شیر الاغ حمام می نموده است

توقف افراد برای خوردن شیر.هر لیوان شیر حدود نیم لیتر و مبلغ ان 2 دلار می باشد.برادران شیر فروش می گویند روزانه الاغها 20 دلار شیر می دهند.

مارکو در حال شیر دوشی از الاغ

ریکاردو در حال دادن پوست هندوانه به الاغش

دادن شیر تازه الاغ به کودک.ریکاردو می گوید شیر سرشار از ویتامین است و برای کودکانی که مشکل معده دارند بسیار مناسب است.دانشمندان دانشگاه کامرینو ایتالیا نیز گزارش داده اند کودکانی که به خوردن شیر گاو حساسیت دارند می توانند از شیر جایگزین الاغ استفاده نمایند.

برادر شیر فروش در انتظار مشتری

مارکو در حال فروش شیر در خیابانهای سانتیاگو شیلی
احسان:
آیا در ایران جایی هست که بشه تهیه و مصرف کرد شیر الاغ را؟
3   5
احمد :
من سراغ دارم شیر الاغ اگر کسی خواست ایمیل بزنه
5   16
rozhan:
اگه میشه ادرس روبهم بدید،
2   0
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان