عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۹:۲۹

پلاک خودروهای داعش سعودی است!

وزارت دفاع عراق فیلمی را از پیشروی نیروهای ارتش به سوی مخفیگاه های داعش در اطراف سامرا و همچنین پاکسازی کامل منطقه المعتصم منتشر کرد.
 
2   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر، وزارت دفاع عراق تأکید کرد که فرماندهی عملیات سامرا با همکاری نیروهای پلیس، تیپ نیروهای کماندوی بصره، یگانهای مهندسی و نیروی هوایی ارتش، شمار بسیاری از تروریستها را در سامرا به هلاکت برسانند و 60 بمب را که در مناطق مختلف منطقه "المعتصم" کارگذاشته شده بود، خنثی کنند.
سرتیپ ستاد "عماد الزهیری" فرمانده عملیات بغداد در این فیلم گفت: گروه تروریستی داعش زیرساختهای منطقه المعتصم را ویران کرد؛ عناصر این گروه تروریستی بیمارستانها، مدارس، شهربازی و منازل شهروندان را بمبمگذاری کرده بودند؛ ولی نیروهای ارتش توانستند آنها را خنثی کنند .. منطقه المعتصم اکنون کاملا پاکسازی شده است و منطقه سامراء نیز تحت کنترل نیروهای ارتش قرار دارد و هیچگونه نا امنی نیست و اوضاع آنجا کاملا طبیعی است.

فیلم منتشر شده از سوی وزارت دفاع عراق نشان می دهد که پلاک خودروهای به دست آمده از عناصر گروه تروریستی داعش، مربوط به عربستان سعودی است.

العالم

برچسب ها : عربستان | ال سعود | داعش |نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان