عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۲۰:۱۷

صدور مجوز خرید و فروش دختران برای عربستانی ها!+سند

یک سند افشا شده از وزارت کشور عربستان نشان می دهد که این وزارتخانه به اتباع خود در لبنان اجازه داده است دختران یتیم سوریه ای را برای بهره برداری جنسی از آن ها خرید و فروش کنند.
 
1   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر، مطابق این سند، وزارت کشور عربستان به یک مرکز نگهداری از ایتام ایجاد شده توسط این کشوردر لبنان اجازه داده است که دختران سوری (زیر سن قانونی) را بدون ثبت در ادارات دولتی به ازدواج درآورند.

مجوز ازدواج با دختران خردسال سوریه ای یتیم از طرف " عبدالعزیز بن علی الثوینی " معاون امور حقوقی وزیر کشورعربستان سعودی مهر و امضاء شده  و رونوشت آن برای وزارت امور خارجه و سفارت آن کشور در لبنان نیز فرستاده شده است.

افشای این سند و صدور مجوز برای مرکز به اصطلاح حمایت از ایتام عربستانی در لبنان ، نشان می دهد که هم خریداران و هم فروشندگان دختران خردسال سوری در واقع عربستانی هستند.

کودکان دختر سوری که قرار است به ازدواج در آیند به قیمت 500 دلار به ازای هر نفر خریداری می شوند.

بر پایه برخی گزارش های خبری این در حالی است که اکثر این ازدواج ها بیش از یک ماه دوام نمی آورد و فقط برای بهره برداری موقت جنسی است.

روزنامه عربستانی المرصد حدود یک ماه پیش از رونق بازار این گونه ازدواج های سری میان عربستان و اردوگاه آوارگان سوری در اردن خبر داده بود.

به نوشته این روزنامه این پدیده در حال گسترش است و نگرانی اداره امور آوارگان عربستان را به دنبال داشته است.

از آغاز بحران سوریه در اسفند ماه سال 2011 تاکنون بیش از 7 میلیون سوری آواره شده اند که در حدود 5/3 میلیون نفر آنها در خارج مرزهای این کشور و در اردوگاه های ترکیه، لبنان و اردن پناه گرفته اند که با مشکلات بی شماری از جمله آزارهای جنسی روبه رو هستند

العالم
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان