عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۶:۳۳

یک ایرانی در بین رکورد داران زاد و ولد در تاریخ بشریت!+تصاویر

نشریه لایف دیلی اسامی 9 تن از افرادی که رکوردار زاد و ولد در تاریخ هستند را منتشر نمود.در بین این اسامی نام یک چهره ایرانی مشاهده می گردد
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر، نشریه ی"LifeDaily " فهرست 9 تن از مهمترین رکورد داران زادوولد در تاریخ را منتشر کرده است که ما توجه شما را به آن جلب می کنیم.

1. حضرت سلیمان

 

پادشاه سلیمان در مجموع، 700 زن و 300 معشوقه داشت. با این حال تنها نام یکی از همسران وی به نام نعمه"Naamah Ammonites " در تاریخ آمده است. به نظر می رسد که او مادر رحبعام، جانشین سلیمان بوده است.

2. فتحعلی شاح قاجار

 

فتحعلی شاه قاجار به مدت 37 سال بر ایران زمین حکومت کرد. در طول این مدت او 158 بار ازدواج کرد و بدین ترتیب صاحب 260 فرزند و پدر بزرگ 786 نوه شد.

3. آسنتوس اوگولا آکوکو

 

آقای آسنتوس از شهروندان کنیا، در زندگی خود بیش از 100 زن اختیار نمود. او برای نخستین بار در سال 1939 ازدواج کرد. وی 85 بار طلاق را نیز در زندگی خود تجربه کرد. در نهایت او صاحب 160 فرزند شد و در سال 2010 میلادی و در سن 94 سالگی چشم از جهان فروبست.

4. محمد بلا ابوبکر

 

محمد یک خادم مسلمان اهل کشور نیجریه است که 86 زن و 170 فرزند دارد. جالب است بدانید که برخی از همسران او از فرزندانش هم کوچکتر هستند. دین اسلام به مردان اجازه می دهد تا 4 زن اختیار کنند ولی محمد تاکید داشت که در قرآن برای کسانی که بیش از این میزان همسر اختیار کنند مجازاتی درنظر گرفته نشده است. در هر صورت او در سال 2008 میلادی توسط نیروهای مسلمان محلی بازداشت و مجبور به طلاق بسیاری از همسرانش شد.

5. وارن استید جیفس

 

او رئیس پیشین کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان یا به عبارتی یکی از بزرگترین فرقه‌های بنیادگرای "مورمون" بوده است. او 80 همسر اختیار نمود و 250 فرزند دارد. او به جرم تجاوز و برگزاری مراسم ازدواج برای نوجوانان زیر سن قانونی متهم است. قرار گرفتن نام او در سال 2006 میلادی در لیست مجرمان فراری "ّّFBI "، او را به شهرت جهانی رساند. سرانجام به رای دادگاه، برای او حکم حبس ابد صادر شد.

6. وارن رولن جیفس

 

او مدیر ارشد کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان بود. او 75 باز ازدواج کرد و پدر 65 کودک شد.

7. صالح السایری

 

صالح یک تاجر اهل عربستان صعودی است که 58 بار ازدواج کرده است. او بار نخستین بار در سن 14 سالگی ازدواج کرده است.

8. بریگان یانگ

 

او از سال 1847 تا 1877 میلادی، ریاست کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان را بر عهده داشت. او 55 همسر داشت که از این تعداد، 22 نفر از آنها هیچگاه به صورت قانونی به عقد وی در نیامده و 16 نفر از آنها نیز بیوه بوده اند. همسران بریگان به او 56 فرزند هدیه دادند.

9. ژوزف اسمیت

 

آقای اسمیت، بنیانگذار کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان بود. او در طول حیات خویش 34 بار ازدواج کرد. جالب است بدانید سن همسران او در طول سالیان متمادی، از 14 تا 60 سال نوسان داشته است.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان