عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۹/۱۱ - ۹:۱۱

دانشجویی که مامور تمیز کردن دستشویی های داعش بود!+عکس

یک دانشجوی هندی به دلیل ناخرسندی از ماموریتی که داعش به وی محول کرده بود، این گروه تروریستی را در عراق ترک کرد و به کشورش بازگشت.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر، یک دانشجوی هندی به دلیل ناخرسندی از ماموریتی که داعش به وی محول کرده بود، این گروه تروریستی را در عراق ترک کرد و به کشورش بازگشت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه اریب مجید دانشجوی 23 ساله هندی می گوید که داعش به جای فرستادنش به جبهه های جنگ، او را مامور تمیز کردن دستشویی ها کرده بود.

بر اساس این گزارش اریب به همراه سه تن درگیر از دوستانش در ماه مه گذشته هند را ترک کرده، برای پیوستن به گروه داعش راهی عراق شده بود.

این دانشجوی رشته مهندسی روز جمعه گذشته وارد فرودگاه شهر بمبئی هند شد، اما از سوی پلیس این کشور، به اتهام همکاری با گروههای تروریستی بازداشت شد.

این جوان هندی به پلیس کشورش گفته که داعش به جای شرکت دادنش در جنگ، کارهای پستی از جمله آب آوردن برای فرماندهان و تمیز کردن دسشویی ها را به او محول کرده است.

به گزارش خبرگزاری هندی «پرس تراس ایندیا»، اریب پس از مدتی همکاری با گروه داعش با خانواده خود تماس گرفته و ابراز علاقه کرده بود که به کشورش بازگردد.

اریب که در یکی از بمباران ها زخمی شده است، گفته که تنها با التماس او را برای درمان به یکی از بیمارستان ها منتقل کرده اند. وی می گوید در آنجا، نه از جهاد خبری هست و نه از تعالیم قرآن مجید.

در هند نزدیک به 150 میلیون مسلمان زندگی می کنند. مسلمان این کشور، هیچگاه گروههای تروریستی را همراهی نکرده بودند، اما حضور این چهار جوان در گروه داعش، نگرانی هایی را برای مقامات این کشور بوجود آورده است.

گروه تروریستی القاعده در سپتامبر گذشته، از تاسیس شاخه نظامی این گروه در جنوب آسیا خبر داده بود.

العربیه
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان