عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۹/۰۸ - ۸:۵۳

اذیت و آزار زن محجبه در جمعه بازار سیاه لندن!+تصاویر(فیلم)

 
3   5   0 نظر

 

در جمعه سیاه لندن فروشگاههای مناطق مختلف از جمله ادمونتون،ویلسدن،ساری کیز و اجویر شاهد حضور گسترده شهروندان برای خرید مایحتاج خود بود.

هجوم سیل اسا شهروندان برای خرید کالاهای ارزان قیمت به حدی بود که با دخالت پلیس همراه بود.هجوم جمعیت به برخی فروشگاهها من جمله تسکو و اسدا به حدی بالا بود که پلیس فراخوانده شد.تصاویر و فیلم هایی که در سایتهای خبری منتشر شده است حکایت از ضرب و شتم شهروندان با یکدیگر دارد.

در فیلمی که در خبرگزاریها قرار داده شده است عده زیادی از افراد را نشان می دهد که پشت در فروشگاه منتظر باز شدن هستند.هنگامی که در باز می گردد افراد مانند سیل وارد شده و حتی به جان یکدیگر رحم نمی نمایند.ترافیک اینقدر شدید است که در همان ابتدا جوانی زیر دست و پا له می گردد.

در یکی دیگر از صحنه ها زن مجبه ای نشان داده می گردد که در میان عده زیادی از مردان گیر نموده است.چیزی که بیشتر در این صحنه خودنمایی می نماید حرکات غیرعادی جوان با زن محجبه است.وی گویی عمدا دست خود را روی گردن زن قرار داده تا وی زیر دست و پا خفه شود.به گزارش پلیس لندن یکی از شهروندان در حین خرید دچار اسیب دیدگی شده و یک دستگاه تلویزیون روی سرش افتاده است.

برخی از فروشگاهها تسکو به خاطر شلوغی بیش از حد بسته شده و گفته می شود فرد 42 ساله در فروشگاه تسکو برنیج به جرم حمله عمدی به شهروندان در حین ورود و یکی دیگر به جرم جنجال سازی در بین 300 شهروند یکی از فروشگاهها در هترسلی دستگیر شده است

 
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان