عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۴:۰۱

کولو توره بازیکن فوتبال لیورپول داد خانم خدمتکار خود را دراورد!+عکس

کولو توره ستاره فوتبال لیورپول با استثمار خدمتکار خود داد وی را دراورده است.خانم 30 ساله آلیس سایر می گوید شبانه روزی کار می نموده است و حتی مجبور بوده بند کفش بازیکن فوتبال را ببندد.وی می گوید مانند یک برده با وی رفتار می شده است
 
0   4   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،کولو توره ستاره فوتبال لیورپول داد خانم خدمتکار خود را دراورده است.خانم 30 ساله می گوید فشار کار به قدری بوده که مجبور بوده برخی از شب ها تا ساعت 3 صبح کار نماید.

خانم الیس سایر 30 ساله می گوید 12 ساعت در شیفت خود کار می کرده است اما قادر به اتمام  کارها خود نمی شده که مجبور است برخی شبها تا ساعت 3 صبح کار نماید تا بتواند کارهای گفته شده کولو را به پایان برساند.

کولو توره و نامزدش

کولو توره هم اکنون هفته ای 90 هزار پوند از تیم لیورپول حقوق در یافت می نماید اما از این همه پول تنها هفته ای 350 پوند به خانم الیس می داده است.الیس می گوید در طول این چند سال مانند برده با او رفتار شده و حتی وی مجبور بوده بند کفش کولو را ببندد.

کولو صاحب عمارت 1.75 میلیون پوندی در پرستبری چشایر انگلستان است.خانم الیس که موظف بود 16 ساعت در روز کار نماید عاقبت دوام نیاورد و هفته گذشته از عمارت کولو پا به فرار گذاشته است.در همین حال سایت سان گزارش داده است که توره خانم الیس را مجبور می نموده خانمش را "مادام"صدا بزند

عمارت کولو توره در چشایر

خانواده خانم الیس وقتی می بینند دخترشان با چه زجری در عمارت بازیکن فوتبال زندگی می نماید به پلیس گزارش می دهند.

خانم الیس می بایست از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب در عمارت با دستمزد هفته ای 350 پوند کار نماید و وی برای هر ساعت کار اضافی 8 پوند دریافت می نموده است.وی می گوید حجم کارها اینقدر زیاد بوده است که برخی شبها تا ساعت 3 صبح مجبور بوده است بیدار بماندتا کارهایش تمام شود.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان