عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۷:۲۶

کنایه سنگین علی سامره:یک سری ادم کوته فکر و خیانتکار بدنبال پست و مقام در استقلال هستند

با گذشت ١٠ روز از باخت سنگین همچنان حاشیه اطراف باشگاه استقلال زیاد است.
 
0   0   0 نظر

حاشیه ها و شایعات همچنان در اطراف باشگاه استقلال موج می زند . دیدگاه های متفاوت كه از طرفی حمایت از كادر فنی و عوامل باشگاه و از طرف دیگر به دنبال بركناری و پیاده سازی اهداف خود هستند . چند روزی هست كه افرادی با ساخت كمپینی به دنبال دیدگاه دوم و تغییر وضع موجود هستند كه در همین رابطه درگیری های بین دو طرف انجام شده است.

 

افراد مخالف این كمپین معتقد هستند بسیاری از اسامی كه به عنوان حامی كمپین معرفی شده اند دروغی بیش نیست و گردانندگان این كمپین ها فقط به دنبال قرار گرفتن در موقعیت و پستی در باشگاه استقلال می باشند.

 

علی سامره بازیكن سابق استقلال در همین رابطه در مصاحبه اختصاصی به این موضوع و قرار گرفتن اسمش در لیست كمپین واكنش نشان داد؛

 

علی سامره :

باز پایان فصل و باز هم یك سری آدم كوته فكر كه با یك باخت برای رسیدن  به اهداف شخصیشون دارن شیرازه تیم رو از هم میپاشن . كار انتخاب مربی هم مربوط به مدیر عامل است ولی این دوستان هنوز با رسیدن به سال ۱۴۰۰  هنوز كه هنوز است مثل ١٠٠ سال پیش فكر میكنن و با تفكر قدیمی دنبال بر هم زدن جو و بهم زدن ارامش باشگاه هستن تا ازآب گل آلود ماهی بگیرن و اگر دقت كرده باشید اوایل فصل که  تیم نتیجه نمی گرفت این دوستان بلبل شده بودن و بعد از بردهای پیاپی و دربی  سكوت كردند. اما یک باخت بد تو لیگ قهرمانان اجازه عرض اندام به این از خدا بی خبر ها داد.

 

وی ادامه داد: به خاطر دارم زمان قلعه نوعی هم سال اول و دوم ما نایب قهرمان شدیم اینقدر حاشیه كسی واسه تیم درست نكردند. در حال حاظر یه عده دنبال رسیدن به پست هستند و گروهی دیگر دنبال تثبیت، كه صد البته  هر دو عمرشان كوتاه است فقط و فقط با این كارها در فصل حساس نقل و انتقالات خیانت میكنن به استقلال و هواداران میلیونی اش به وبجز اینکه حاشیه ها رو بیشتر كنن و تمركز تیمی رو بهم بزنن كاری از پیش نمی برن. اگر واقعا ورزشی و استقلالی هستید كه ظاهرا نیستید اجازه بدهید با ارامش تصمیم درست بگیرند كه بهترین حالت حفظ منصوریان و دور كردن كسانی است كه عوام فریبی میكنن در این باشگاه. 

 

سامره ادامه داد: متاسفانه مطلع شدم از سوی افراد معلوم الحال کمپینی تشکیل شده جهت تغییرات در هیات مدیره ، مدیرعامل و سرمربی و از نام من هم در این کمپین سوء استفاده شده ضمن تکذیب حمایت از همچین کمپینی که نه در آن حضور دارم و نه با آن موافق هستم از همه دلسوزان واقعی تیم محبوبم استقلال تقاضا دارم اجازه بدهند وزیر محترم ورزش بهترین تصمیم را بگیرند.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان