عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۲۱

شوک داخلی وزارت ورزش به بدنه استقلال!

استقلال در تعطیلات زمستانی برای اساس رای صادره از سوی فیفا از جذب بازیکن محروم شده بود و حتی در ادامه نتوانست از سهمیه ی فیفا هم استفاده کند.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران با توجه به اینکه تعطیلات تابستانی از راه رسیده و از سویی باشگاه استقلال در ماه های گذشته تلاش وافری برای پرداخت بدهی ها داشت انتظار می رفت باب مذاکره با بازیکنان جدید آغاز شود و در نهایت شاهد عقد قرارداد استقلال با بازیکنان با کیفیت باشیم. به خصوص در این مقطع که استقلال با شکست 6-1 در برابر العین نشان داد که تا چد در بازی های بین المللی ضعیف است!

اما باز هم استقلال از جذب بازیکن جدید محروم است! این بار رایی از سوی فیفا صادر نشده است. رای صادره مبنی بر عدم جذب بازیکن داخلی است. 

افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به این سوال که چرا برای فصل آینده بازیکن نمی گیرید، گفت: « فعلا از وزارت ورزش به من دستور داده‌اند تا زمانی که تکلیف هیئت مدیره باشگاه و اعضای جدید آن مشخص نشده بازیکن نگیرم.»

این دیگر از آن دسته از اتفاقات عجیب است که فقط در فوتبال ایران رخ می دهد. 

لیگ برتر قرار است از اواخر تیر ماه شروع شود و اگر قرار باشد استقلال از 27 خرداد با همه ی نفرات قدیم و جدید استارت بزند باز هم دیر است چه رسد به اینکه بخواهد زمان را در فصل نقل و انتقالات بر اساس دستور العمل وزارت ورزش و جوانان از دست بدهد. 

زمان برای استقلال به سرعت در حال سپری شدن است و در حالی که همه ی تیم ها یارگیری را آغاز کرده اند و حتی قراردادهایی نیز امضاء کرده اند استقلال اجازه جذب بازیکن جدید را ندارد. چرایی اش را باید افتخاری بیشتر توضیح دهد و بگوید هدف وزارت ورزش و جوانان از این کار چه بوده است.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان