عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۳/۰۱ - ۸:۱۰

بمب خبری/ سورپرایز بزرگ برای سرخ‌ها/ بازگشت محبوب‌ترین چهره به پرسپولیس

هیات مدیره پرسپوليس در آینده ای بسیار نزدیک سه چهره جديد به خود خواهد دید.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران فرشید گلزاده، محمد زادمهر و حیدرضا گرشاسبی قرار است  به زودی جای خود را به بهروز منتقمی، علی پروين و بیژن ذوالفقارنسب بدهند. اگر چه زمزمه هايی مبنی بر حضور محمد دادكان هم به عنوان عضو جديد هيات مديره در برخی محافل شنيده مي شود اما يك منبع موثق اين خبر را رد كرد.

 

علی اکبر طاهري و جعفر كاشانی به همراه سه عضو جديد تركيب كابينه پنج نفره هيات مديره باشگاه را تشكيل خواهند داد و آنگاه هيات مديره جديد مديرعامل را انتخاب مي كنند تا دارنده حق امضا معرفی شود.

 

وزارت ورزش از دو باشگاه سرخابی خواسته برنامه و فهرست بودجه خود را برای فصل بعد ارائه داده و مطابق قانون تجارت بعد از تصويب توسط مجمع عمومی دو باشگاه وارد فاز عملياتی مي شود.

 

پيش از اين وزارت ورزش به تنهايی نقش مجمع عمومی هر دو باشگاه را بر عهده داشت كه اين امر و داشتن مجمع مشترك برای دو باشگاه در يك سطح رقابت مخالف مقررات فيفا محسوب مي شد. سال گذشته نمايندگان وزارت ورزش و كار و ارشاد و برنامه و بودجه به تفكيك در مجمع دو باشگاه منصوب شدند تا اين معضل رفع شود. اكنون شعبانی بهار، صالحی امیری و نوبخت در مجمع پرسپولیس و  طیب نیا، ربیعی و احمدی در مجمع استقلال حضور دارند.هيات مديره استقلال هم با تغييراتی همراه خواهد بود.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان