عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۹:۵۰

وست هم 0-4 لیورپول؛ چکش ها در لندن له شدند؛ کلوپ در یک قدمی لیگ قهرمانان اروپا

قرمزها در صورت پیروزی در مسابقه هفته بعد مقابل میدلزبرو به لیگ قهرمانان اروپا راه خواهند یافت.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران دقایقی پیش لیورپول موفق شد در استادیوم المپیک شهر لندن وست هم را با نتیجه 4 به 0 مغلوب کند.


خلاصه نیمه اول

در دقیقه 7 مسابقه وست هم یک ضد حمله را شروع می کند. کالری توپ را به سمت راست برای سم بایرام انداخته و وی وارد محوطه جریمه شده و ضربه اش را می زند که با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون می رود تا اولین خطر جدی بازی را شاگردان بیلیچ خلق کنند.

در دقیقه 11 مسابقه کوتینیو ضربه کرنر را از سمت چپ ارسال می کند. ماتیپ یک پرش بلند کرده و ضربه سر را به صورت چکشی می زند و توپ پس از برخورد به زمین به تیرک افقی دروازه برخورد می کند.

در دقیقه 12، فرناندز از وست هم پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده و یک ضربه زمینی و محکم را به سمت دروازه زده که مینیوله توپ را راهی کرنر می کند.

تا دقیقه 25 بازی آرام تر دنبال شد. قرمزها توسط کوتینیو، استوریج و میلنر شوت هایی به سمت دروازه زدند که خطری برای آدریان ایجاد نکرد. وست هم نیز چشم به ضد حملات دوخته ولی مدافعان لیورپول اجازه انجام کاری را به حریف نمی دهند.

در دقیقه 32، استوریج در سمت راست صاحب توپ می شود. وی توپ را در عرض حرکت داده و با پای چپ شوت می زند که ضربه اش با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه حریف به بیرون می رود.

در دقیقه 44 مسابقه کرنر وست هم از سمت چپ روی دروازه ارسال شده و توپ به آیو می رسد. وی ضربه اول را به تیرک می زند و برگشت توپ نیز به خودش رسیده و باز توپش به تیرک برخورد می کند تا دروازه مینیوله با خوش شانسی بسته بماند.


خلاصه نیمه دوم

در دقیقه 47 اوریگی سانتری که برایش می شود را با سر جلوی استوریج کاشته و ضربه محکم وی را آدریان راهی کرنر می کند. وی در همین دقیقه دو توپ دیگر از ضربات وینالدوم و لالانا گرفت تا در یک دقیقه سه واکنش از دروازه بان وست هم شاهد باشیم.

در دقیقه 57 توپ ناقص دفع شده مدافعان وست هم به وینالدوم رسیده و وی توپ روی هوا را می زند که ضربه زیبای هافبک هلندی به تیرک دروازه برخورد می کند.

در دقیقه 65 مسابقه اوریگی در سمت چپ صاحب توپ شده و با حرکت در عرض ضربه محکمی را به سمت دروازه می زند که توپ به تیرک افقی برخورد کرده و به بیرون می رود.

در دقیقه 79 اوریگی و استوریج در حالتی قرار می گیرند که فقط یک مدافع جلوی آن ها بوده و اوریگی با خودخواهی ضربه اش را می زند که توپ را آدریان به راحتی می گیرد.


شرح گل ها

در دقیقه 35، کوتینیو از میانه میدان یک پاس زمینی در عمق برای استوریج می اندازد. وی پس از دریبل زدن دروازه بان با پای راست گل اول لیورپول را به ثمر می رساند.

در دقیقه 57 روی دفع ناقص کالینز توپ به کوتینیو پشت محوطه جریمه می رسد. وی یک بازیکن را جا گذاشته و از پشت محوطه جریمه ضربه زمینی به سمت دروازه می زند تا گل دوم لیورپول شکل گیرد.

در دقیقه 62 مسابقه لیورپول صاحب یک ضد حمله می شود. اوریگی درون محوطه جریمه توپ را به کوتینیو سپرده و وی پس از دریبل زدن یک مدافع وست هم توپ را در دهانه دروازه به گل سوم لیورپول تبدیل می کند.

در دقیقه 76 استوریج از سمت راست وارد محوطه جریمه شده و پاس عرضی در دهانه می اندازد. کوتینیو نتوانسته توپ را گل کند و توپ در دهانه دروازه به اوریگی رسیده و وی گل چهارم قرمزها را به ثمر می رساند
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان