عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۶:۴۵

بازار داغ جرایم نقدی در لیگ برتر

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تخلفات تیم های لیگ برتری صادر کرد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و مسئولین فدراسیون (با توجه به سابقه قبلی) رخ دادکه این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان اصفهان  تخلفانی مبنی بر فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه (با توجه به سابقه قبلی) رخ داد که کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

هم چنین تیم سپاهان به خاطر پرتاب ترقه از سوی تماشاگرانش و با توجه به سابقه قبلی باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*بازی دو تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران 14 اردیبهشت برگزار و از سوی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران منتسب به داور مسابقه و اقدام به ترک زمین که منجر به تعطیلی 5 دقیقه ای بازی صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی تیم مربوطه را به ترتیب به مبلغ 100 میلیون ریال و 50 میلیون ریال  جریمه کرد.

*دیدار دو تیم استقلال تهران و سپاهان از هفته پایانی لیگ برتر در آزادی برگزار و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگران 100 میلیون ریال و سپاهان نیز به دلیل فحاشی تماشاگران به سرمربی حریف مبلغ 100  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کلیه آرای فوق قطعی است.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان