عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱/۰۴ - ۱۲:۵۱

لباس توالتی عروس خانم ها+عکس

یک خانم امریکایی لباس عروسی طراحی نموده است که استفاده از حمام و توالت را برای عروس خانم ها اسان می نماید
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،لباسهایی که به تن عروس خانم ها دوخته می شود بسیار حجیم و فضای زیادی را اشغال می نماید.یکی از وظایفی که ساقدوشها بر عهده دارند کمک رسانی به عروس خانم در امر حمل لباس عروس هنگام راه رفتن است.اما ساقدوشها همه جا نمی توانند به یاری عروس خانم بشتابند.

استفاده از دستشویی در مواقع اضطراری یکی از ان مواردی است که شرم و حیا باعث حضور ساقدوشها می گردد.لباس دست و پا گیر مشکلات زیادی را در این مورد بوجود می اورد اما یک زن زبر و زرنگ دست به کار خلاقانه ای زده که به عروس خانم امکان می دهد به تنهایی در حالی که لباس عروسی بر تن دارد از توالت استفاده نماید.

"برایدل بادی" یا یار عروس لباسی است که به روش بسیار جالب دوخته شده است و دوخت کیسه مانند ان به عروس خانم امکان می دهد بدون کمک گرفتن از فردی به تخلیه خود بپردازد.

خانم هیتر که قبلا در کار مشاوره عروس خانم ها در امر دوخت لباس عروس بوده است می گوید بسیاری از عروس خانم ها به او شکایت می نموده اند که در هنگام استفاده از توالت و حمام با مشکل جدی روبرو هستند.وی می افزاید این مشکلات موجود باعث شد وی دست به طراحی لباسی بزند که این مشکل را از سر راه عروس خانم ها بردارد

برچسب ها : لباس عروس | توالت | حمام |نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان