عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۲/۰۱ - ۹:۰۵

ایندیانا پیسرز 114-119 کلیولند کاوالیرز؛ کوز با معجزه شاه به صعود نزدیک تر شد

کلیولند 3-0 از ایندیانا پیش افتاد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران بامداد امروز و در ادامه رقابت های پلی آف NBA  دو تیم ایندیانا پیسرز و کلیولند کاوالیرز برای سومین بار به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برد 119-114 کلیولند به پایان رسید تا این تیم در مجموع 3-0 از حریف خود پیش افتد.

گزارش بازی

کوارتر اول: با شروع بازی این ایندیانا بود که بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و با انتقال سریع بازی اختلافی خوب ایجاد کرد و در تایم اول بازی 37-27 پیروز شد.

کوارتر دوم: در تایم دوم همین روند ادامه داشت. در روزی که کوین لاو و کایری اروینگ نمایش ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند این پل جرج بود که در سوی دیگر با درخشش خود باعث شد تا پیسرز در تایم دوم هم 37-22 پیروز شود تا اختلاف بیش از پیش شود.

کوارتر سوم: اما با شروع نیمه دوم همه چیز تغییر کرد. در حالی که پیسرز 25 امتیاز از حریف خود پیش بود این لیران جیمز بود که با درخشش خوداختلاف را تا حد زیادی جبران کرد و باعث شد تا تیمش با پیروزی  35-17 در تایم سوم به کوارتر آخر امیدوار شود.

کوارتر چهارم: نمایش خیره کننده و کم نظیر لبران جیمز در تایم اخر ادامه داشت و این بازیکن با سه امتیازی های متوالی خود و درخشش زیر سبد پیسرز باعث شد تا کلیولند با برتری 35-23 در تایم آخر ضمن جبران اختلاف ایجاد شده به بردی ارزشمند دست پیدا کند و در یک قدمی صعود به مرحله بعد قرار گیرد.

آمار کلی بازی
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
کلیولند کاوالیرز جیمز 41 جیمز 13 جیمز 12
ایندیانا پیسرز جرج 36 جرج 15 جرج 13

 
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان