عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۲/۰۱ - ۸:۰۵

پیشنهاد مالی گرجستان را قبول نکردم/ سر فرصت تصمیم‌گیری می‌کنم

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: عجله‌ای برای انتخاب تیم جدید ندارم و سر فرصت تصمیم‌گیری خواهم کرد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران در مود وضعیت خود پس از کنار رفتن از سرمربیگری تیم ملی تکواندو ایران اظهار داشت: عجله‌ای برای انتخاب تیم جدید ندارم و سر فرصت تصمیم‌گیری خواهم کرد. فدراسیون تکواندو گرجستان به من پیشنهاد مالی خوبی داد اما مبلغ مد نظر من بیش از این بود. به همین خاطر قرار شد تا آنها باز هم روی مبلغ مدنظر من فکر کنند و جواب بدهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نبود با همان پیشنهاد مالی، سرمربیگری تیم گرجستان را می‌پذیرفت، گفت: من در تیم ملی ایران که یکی از قدرت‌های جهان است سرمربی بودم و حاضر نیستم با هر شرایطی در اروپا کار کنم. ضمن اینکه گرجستان از نظر تکواندو خیلی غنی نیست و ما باید از صفر کار را شروع کنیم. به همین خاطر تنها در صورتی که با مبلغ پیشنهادی من موافت شود با آنها همکاری می‌کنم.

مقانلو با بیان این مطلب که باید نماینده خوبی برای کشور خود در سایر کشورها باشم، در پایان تصریح کرد: شأن تکواندوی ایرانی خیلی بالاست و من حاضر نیستم با هر شرایطی در سایر کشورها کار کنم. 3، 4پیشنهاد دارم که بدون عجله و سر فرصت در خصوص آنها تصمیم‌گیری می‌کنم. این را هم بگویم که اگر شرایط مهیا نشود شاید اصلاً به هیچ کشوری نروم.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان