عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۱۵

نبرد بی پایان مربیان

اتفاقات، پی در پی از راه میرسند! حوادث مرتباً تكرار میشوند! شگفتیها، سر باز ایستادن ندارند! اگر آتش لیگ برتر، كمی فروكش كرده است، اگر قهرمانی پرسپولیس غوغای قهرمانی را اندكی فرو نشانده، در عوض تنور لیگ یك سخت داغ است و سوزان است!
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران:

1-صدرنشین هر هفته تغییر میكند و صدرنشینی دست به دست میشود! و حالا نوبت رسیده است به یك تیم صاحب پرنسیب! و اینكه مهر لیاقت خورده میشود بر پیشانی یك مرد لایق كه اهل كار است و با غوغاسالاری و هیاهوآفرینی میانه‌ای ندارد!

پارس جنوبی جم، بازتاب میدهد شخصیت كوشنده و خویشتن‌دار مربیاش را!

پارس جنوبی جم- شهر، یا شهرك كوچك و كم‌جمعیت كارگری، در حومه بوشهر- رونوشتی برابر اصل است، از درونی بودن و سرسخت بودن مهدی تارتار!

نوجوانی كه از تیم‌ دارایی آغاز كرد و سپس پاس را ترجیح داد و بعد سر بزنگاه، به پرسپولیس پیوست، در كسوت مربیگری هم صاحب اصول ویژه‌ای است كه بر مدار دو محور حركت دوار و پیش‌رونده‌ای دارد:

اول- خستگیناپذیری در دوندگی!

دوم- حوصله در تكرار بازی هدفمند!

تارتار و تیمش، متكی به همین دو اصل مهم، حالا با 59 امتیاز از 32 بازی در لیگ یك، پیش‌تاختی را و پیشتاز بودن را، هم مرور و تكرار میكنند، هم لذتش را میچشند!

پارس جنوبی جم، در روزی كه همه مدعیان و پیشیگرفتگان، كم آوردند و امتیاز از دست دادند، با قیچی كردن بال‌های ملوان، خود به پروازی، شاید توقف‌ناپذیر نائل آمد! مهدی تارتار و تیم گمنامش، در كمال صبوری، منتظر شنیدن «زنگ آخر» نبرد بزرگ و ماراتن دراز لیگ یك هستند!

در این رهگذر، هم ملوان كم آورد، هم سپیدرود، كمی واداد و هم گل‌گهر، مس كرمان و خونه به خونه، جا زدند! نساجی، مغلوب و بازنده افكار و طمع‌ورزیهای سطحینگر خود شد!

البته واضح و مبرهن است كه یكی از دو تیم گیله‌مردان- سپیدرود یا ملوان- بخت صعود به عنوان تیم دوم را دارند!

2- در لیگ برتر هم غوغای كمتر دل‌افروزی وجود دارد! پیش از وارد شدن به مدار لیگ آسیا، باید دید تكلیف نایب قهرمان لیگ برتر چه میشود و این عنوان كه وزین هم هست به كدام تیم تعلق میگیرد:

1- به استقلال با جوانانش كه برای سال 96، دورخیز خوبی كرده‌اند!

2- یا به تراكتورسازی كه جهت و مدار حركتش، با استقلال زاویه دارد!

درباره تراكتورسازی كه فردا ساعت 17:45 با استقلال پیكاری دارد از جنس فوتبال خالص، یك حرف بیشتر نداریم! یك حرف تكراری! یك حرف كاملاً آشنا!

قدر خود را بدانید! قیمت خود را به جا آورید! شمایان- به ویژه مربیان و سرمربیان- سرمایه‌های این فوتبالید! با شما، فوتبال ایران، كارهای بزرگی در پیش دارد!‌ گوهر وجود خود را، به هر سنگ بیمقدار و كم‌بهایی نزنید و نشكنید!

شما شكستنی نیستید! شما بزرگ‌شدنی هستید! شما...

***

نسل تازه‌تر و داناتری از مربیان رسیده‌اند! نبرد مباركی در كار است! یك روز قلعه‌نویی جلودار این روند بود! حالا منصوریان، تارتار، پاشازاده، حسینی، كمالوند، فكری، مهاجری، نظرمحمدی و موسویپور، سعی دارند با برانكو، كرانچار و... رقابت كنند! رقابتی كه لازم است! رقابتی كه چند برنده دارد و بازنده ندارد!
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان