عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۶:۱۹

تعبییر خواب در آغوش گرفتن جنس مخالف!

در بیشتر جوامع باستان مانند مصر و یونان خواب‌دیدن ارتباطی فوق‌العاده و با مداخله‌ی الهی در نظر گرفته می‌شد که این پیام توسط افرادی با قدرت‌های خاص تفسیر می‌شده اما در عصر حاضر بیشتر روان‌شناسان فرضیه‌هایی برای تعبیر خواب ارائه می‌دهند. کوشش بر این است که در سایت دیلی خبر ایران در بخش\"تعبییر خواب\" اطلاعاتی صحیح و مستند بر اساس حروف الفبا در اختیار کاربران قرار گیرد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران:

منوچهر مطیعی تهرانی:
آغوش گرفتن اگر جنبه شیطانی داشته باشد تعبیر ندارد. گرفتن بدون جنبه شهوی قابلیت تعبیر پیدا می‌کند و غالبا خوب است. اگر آشنایی که محرم شما محسوب می‌گردد در آغوش بگیرید نشان صلح و دوستی است و صفا و نعمت در محیط خانوادگی. اگر نا آشنا و بیگانه ای را در آغوش گرفتید که از جنس مخالف باشد نفعی عایدتان می‌گردد. اگر یکی از آشنایان را که با شما محرم نیست در خواب در آغوش گرفتید بین شما و یک نفر برخوردی به وجود می‌آید که نامطلوب نیست و می‌تواند خیر داشته باشد. اگر در درگاه خانه شخصی را در آغوش گرفتید که نمی‌شناختید مسافری به خانه شما وارد می‌گردد و اگر در درگاه خانه ای نا آشنا و غریب که به شما تعلق ندارد و آنجا را نمی‌شناسید کسی را در آغوش گرفتید به سفر می‌روید. اگر کسی ازپشت شما را بغل کرد در روزهای آینده مورد اتهام قرار می‌گیرید که برای اثبات بی گناهی خود باید تلاش و تقلای زیادی بکنید. اگر کودکی را در آغوش گرفتید نیازمند محبت اطرافیان خود هستید. اگر زنی در خواب ببیند که کودک نا آشنایی را در آغوش گرفته جاری یا خواهر شوهرش از او بدگویی می‌کند. اگر در خواب دیدید که حیوانی را در بغل گرفته اید و نوازش می‌کنید با شخصی که اختلاف دارید و احتمالا بین شما خصومتی وجود دارد آشتی می‌کنید. در آغوش گرفتن گربه حسودی است. اگر گربه به شما تعلق داشت کسی به شما حسادت می‌ورزد و اگر گربه متعلق به دیگری بود شما به دیگری حسد می‌ورزید. در آغوش گرفتن سگ نیاز به وفاداری است و نشانه فقدان آن.

تام چت ویندرا:
اگر در خواب ببیند شخص معروفی را به آغوش کشید، از او فایده می‌برد و اگر آن شخص از صالحان باشد فایده دینی بسیار خواهد برد اگر ببیند کودکی را به آغوش گرفت، تعبیر آن باشد که طالب و خواستار فرزند است اگر ببیند شیری را به آغوش گرفت دلالت دارد بر آنکه با دشمن کارش به صلح خواهد انجامید.

لطفا جهت تعابیر مختلف خواب اینجا کلیک نمایید
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان