عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۰:۳۴

مشکل بزرگ تراکتور برای بازی روز جمعه

تراکتورسازی تبریز برای بازی آخر هفته خود با مشکل بزرگی مواجه است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران سرخپوشان تبریزی که یک دیدار جنجالی را در قم و مقابل صبا پشت سر گذاشته اند، مجبور هستند با خسارات زیادی وارد بازی با   پدیده در مشهد شوند. 

این دیدار روز جمعه و در ورزشگاه ثامن برگزار می شود اما تراکتورسازی 3 بازیکن خود را در اختیار ندارد. جاسم کرار نفر اولی است که این دیدار را از دست داده و نمی تواند برای سرخپوشان به میدان برود. 

اودر دقیقه 5+90 بازی با صبا، به ایجاد درگیری با بازیکنان حریف پرداخت و وقتی با کارت زرد دوم محمدرضا اکبریان داور این دیدار مواجه شد، به سمت تیم داوری رفت تا آنها را شخصا تنبیه کند! رفتارهای کرار به شکلی بود که به نظر می رسید می خواهد داوران را کتک بزند و تصور می شود باید منتظر احکام کمیته انضباطی باشد. 

سعید آقایی دیگر بازیکن تراکتورسازی است که در دقیقه 86 بازی با صبای قم کارت قرمز داور را مقابل چشمان خود دید تا بازی با صبا را از دست بدهد. آقایی مدافع چپ تراکتورسازی تبریزاست وبرای دیدار با پدیده، در کاروان سرخپوشان غایب خواهد بود. 

همچنین مهدی کیانی که از اکبریان، کارت زرد دریافت کرده بود نیز نمی تواند برای تراکتورسازی برابر پدیده بازی کند. این در حالی است که در غیاب کاپیتان کیانی، سعید آقایی و جاسم کرار، تراکتورسازی بازیکنان جانشین موثری ندارد که به میدان بفرسد و با این مشکل بزرگ، آماده دیدار با پدیده خواهد شد.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان