عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۵:۰۰

فغانی، داور دیدار فینال جام جهانی 2018

علیرضا فغانی و 59 داور دیگر که شانس قضاوت در جام جهانی را دارند از سوی کمیته داوران فیفا مورد تست آمادگی جسمانی قرار گرفتند. ضمن اینکه در این نشست آخرین یافته های علمی داوری برای داوران مدعی قضاوت در جام جهانی تدریس شد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران یکی از مدرسین این کلاس اسفندیار بهارمست داور ایرانی الاصل سکان آمریکا بود و 60 داور برگزیده جهان تست آمادگی جسمانی را از سوی فیفا پاس کردند. نتایج آزمون های داوری در پایان سال 2017 مشخص می شود و داوران برگزیده برای سوت در جام جهانی 2018 مشخص خواهند شد. 

داور ایرانی شاخص در کلاس داوری فیفا علیرضا فغانی بود. او که به تازگی در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده عنوان داشته بعد از قضاوت در جام جهانی 2018 از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. 

این کلاس ها در ایتالیا برگزار شد و خوشبختانه گزارش شده علیرضا فغانی تست های آمادگی جسمانی را به خوبی پاس کرده و این به خاطر آمادگی بدنی او بوده. ضمن اینکه در کلاس های تئوری هم علیرضا فغانی جلسات خوبی را پشت سر گذاشت و به زعم اسفندیار بهارمست علیرضا فغانی از شانس های بالای قضاوت در جام جهانی 2018 است.

علیرضا فغانی که فینال المپیک را سوت زده به قدری در ایتالیا  و در کلاس های آمادگی جسمانی و هم چنین تئوری موفق بوده که گویی دوست دارد فینال جام جهانی 2018 را هم سوت بزند.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان