عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۲۰:۰۵

سایپا به دلیل دو اتفاق ناگوار شکست خورد/ تلاش‌هایمان نتیجه نداشت

سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز گفت: متأسفانه سایپا در بازی امروز خود به دلیل دو اتفاق ناگوار شکست خورد و پس از آن نیز، تلاش‌هایمان نتیجه نداشت.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران حسین فرکی پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با بیان اینکه این شکست با دو اتفاق ناگوار صورت گرفت، اظهار داشت: ما در ابتدای بازی گل دریافت کردیم و پس از آن، بازیکن تیم ما از مسابقه اخراج شد که این موضوع تمرکز ما را به هم ریخت.

وی با بیان اینکه اخراج بازیکن تیم ما، باعث شد معادلات فنی به هم بریزد، افزود: با این حال، ما تلاش بسیاری صورت دادیم که نتیجه جبران شود و در بین دو نیمه نیز به بازیکنان تیم همه چیز را تذکر دادم اما متأسفانه تلاش‌های ما نتیجه‌ای به دنبال نداشد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه بازیکنان تیم سایپا دوندگی بسیاری داشتند، افزود: متأسفانه خستگی بازیکنان در این مسابقه مشهود بود و ما مجبور شدیم که تعویض‌های اجباری داشته باشیم اما اگرچه می‌توانستیم بازی را با تساوی به پایان برسانیم ولی این اتفاق صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه افت ناگهانی تیم ما به دلیل فشار قابل توجهی بود که روی سایپا وارد می‌شد، افزود: متأسفانه در کنار این موضوع، وضعیت جغرافیایی اصفهان نیز روی بازیکنان تیم ما موثر واقع شد و افت تیم را رقم زد.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان