عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۱

دوپینگ ملی پوش فوتیال تکذیب شد

فدراسیون پزشکی ورزشی خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر محرومیت یکی از ملی پوشان فوتسال به دلیل استفاده از مواد نیروزا را تکذیب کرد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، به دنبال انتشار خبری مبنی بر محرومیت یکی از ملی پوشان فوتسال به دلیل دوپینگی بودن و این ادعا که این خبر از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام شده است، این فدراسیون طی یک بیانیه خبری تصریح کرد: چنین خبری به هیچ  وجه صحت ندارد چرا که شورای صدور رای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) هنوز در این خصوص جلسه ای تشکیل نداده است، در نتیجه این خبر از اساس کذب بوده و مورد تایید نادو و فدراسیون پزشکی ورزشی نیست.

در ادامه بیانیه خبری آمده است: فدراسیون پزشکی ورزشی همواره رسانه ها را از هرگونه گمانه زنی و شتاب زدگی پیرامون اخبار دوپینگ برحذر داشته است و بار دیگر از عزیزان همکار در رسانه های مختلف انتظار دارد، اخبار این حوزه را صرفا از طریق پایگاه خبری- تحلیلی پزشکی ورزشی ایران دنبال نمایند چرا که اخبار قطعی و رسمی مربوط به دوپینگ از این طریق اعلان عمومی می شود.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان