عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۷

وساطت برای بخشش رضاییان ممنوع!

در چند روز گذشته افرادی در پرسپولیس بودند که تلاش کردند برای بخشش رامین رضاییان وساطت کنند اما در نهایت حتی کلامی میان آنها و مربی کروات در این مورد رد و بدل نشد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران، برخی افراد نزدیک به رضاییان در پرسپولیس چه در میان بازیکنان و چه کادر فنی تصمیم داشتند برانکو را راضی کنند رامین را ببخشد اما متوجه شدند در مقطع فعلی این وساطت هیچ تاثیری نخواهد داشت و حتی به ضرر رضاییان تمام خواهد شد چرا که مرد کروات تصمیمش را درباره ستاره تیمش قطعی کرده و با رفتارش این پیام را به نزدیکان رامین داد: وساطت برای بخشش رضاییان ممنوع!

از این رو نزدیکان رامین متوجه شدند وساطت برای این بازیکن ممکن است حتی وضعیت را وخیم تر از شرایط فعلی کند در نتیجه برای وساطت جلو نیامدند. البته در این میان حساب برخی افراد جداست. افرادی مانند علی اکبر طاهری، محمود خوردبین و کریم باقری می توانند در بخشش رامین تاثیر گذار باشند هر چند این افراد نیز در این چند روز سیاستمدارانه برخورد کردند و با وجود درخواست های مکرر رضاییان ترجیح دادند فعلا سکوت کنند و اگر بخواهند وساطت کنند ترجیح می دهند در زمانی مناسب با برانکو در این مورد صحبت کنند.

خبر ورزشی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان