عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۶

کمیته اخلاق به عجیب‌ترین فساد فوتبال ورود کند!/فروش سوالات کارگزاری فوتبال به داوطلبان به مبالغ کلان!

امتحانات کارگزاری فدراسیون فوتبال (صدور لایسنس برای ایجنت‌ها) در حالی برگزار شد که به گفته شرکت‌کنندگان، تخلفات زیادی در آن صورت گرفت و قوانین مورد نظر فیفا رعایت نشد
 
0   0   0 نظر

امتحانات کارگزاری فدراسیون فوتبال (صدور لایسنس برای ایجنت‌ها) در حالی برگزار شد که به گفته شرکت‌کنندگان، تخلفات زیادی در آن صورت گرفت و قوانین مورد نظر فیفا رعایت نشد و ظاهراً کمیته اخلاق پرونده‌ای را زیر دست دارد که در آن ماجرای فروش سؤالات کارگزاری فوتبال به داوطلبان و اعطای مجوز دلالی با دریافت مبالغ کلان مطرح شده است!

به گزارش دیلی خبر ایران، چند تن از ایجنت‌ها که علاقه‌ای به افشای نام‌شان نداشته‌اند،  در این خصوص گفتند: «گفته می‌شد سؤالات لو رفته چرا که طراحان سؤال با بعضی از ایجنت‌ها یا دلال‌ها دوست هستند!»

در امتحان سال 94 هوشنگ نصیرزاده، مصطفی شهبازی و محمدرضا کسرایی هر یک 20 سؤال را برای این آزمون طرح کردند که نهایتاً 15 سؤال از این 20 سؤال برای آزمون انتخاب شد. شب امتحان یکی، دو داوطلب با نصیرزاده تماس می‌گیرند و به او اطلاع می‌دهند سؤالات لو رفته و حتی چند سؤال را برای او می‌خوانند. در نهایت قرار می‌شود سؤالات جدیدی طراحی شود که این مسئولیت باز برعهده نصیرزاده گذاشته می‌شود و... نصیرزاده در این ارتباط می‌گوید: «درباره لو رفتن سؤالات نمی‌توانم قطعی نظر بدهم اما یکی، دو سؤال به من اطلاع داده شد و در برگه سؤالات هم بود. من هم ماجرا را به دبیرکل و حراست اطلاع دادم و قرار شد سؤال‌ها عوض شود و...» کل این ماجرا مربوط به آزمون سال 94 است اما ظاهراً با وجود همه مشکلات، همان طراحان سال قبل برای سال 95 هم سؤال طرح کرده‌اند!

خبر ورزشی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان