عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۰:۴۲

وحید شیخ ویسی در غم از دست دادن حسین کوچولو عزادار شد

شیخ ویسی که نام فرزندش را حسین انتخاب کرده بود، بعد از این اتفاقات در صفحه شخصی خود نوشت: پسر گلم، حسین مظلوم بابا دنبا ارزش داشتن تورو داشت، آروم بخواب فرشته کوچولو! همسر عزیزم خدا بهت صبر بده بدون که من کنارتم.
 
0   1   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران راز این گریه طولانی و تلخ، از دست رفتن کودکی بود که قرار بود شمع زندگی وحید شیخ ویسی و همسرش باشد اما روز پیش از بازی استقلال خوزستان و پدیده به شیخ ویسی خبر رسید که عمر فرزند او به دنیا نبوده است.


شیخ ویسی پس از این اتفاق و در حالی که وضعیت روحی خوبی نداشت به شیراز رفت تا در کنار خانواده اش باشد، اما او با توجه به تعصب و حس مسئولیت پذیری با تمام مشکلات و در حالی که پورموسوی از او خواسته بود در کنار خانواده باشد، به اهواز باز گشت و در بازی با پدیده توانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.


بعد از برد استقلال خوزستان، شیخ ویسی در حالی که تنها اشک می ریخت به رختکن رفت، در حالی که هیچکس از حاضرین در ورزشگاه(به جز اعضای استقلال خوزستان) از قضیه خبر نداشتند. 


شیخ ویسی که نام فرزندش را حسین انتخاب کرده بود، بعد از این اتفاقات و برد تیمش اینگونه در صفحه شخصی خود نوشت: پسر گلم، حسین مظلوم بابا دنبا ارزش داشتن تورو داشت، آروم بخواب فرشته کوچولو! همسر عزیزم خدا بهت صبر بده بدون که من کنارتم.


بازیکنان استقلال خوزستان که از این موضوع بسیار ناراحت شده بود، هم قسم شدند تا بازی با پدیده را پیروزی شوندو آن را به شیخ ویسی و خانواده داغدارش تقدیم کنند./ورزش سه
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان