عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۴

اعضای جدید کمیته فنی تکواندو معرفی شدند/ رئیس کیست؟

فدراسیون تکواندو در حالی پنج کارشناس این رشته را به عنوان اعضای جدید کمیته فنی معرفی کرد که نامی از رئیس این کمیته نبرده است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران بر اساس اعلام فدراسیون تکواندو، با عضویت اصغر رحیمی، محمد احسنی فروز، سیروس رضایی، حسینعلی نظری و زهرا سروی به عنوان اعضای جدید، ترکیب کمیته فنی این فدراسیون تکمیل شد.

‎پیش از این نیز محمد اسماعیل آذرپاد، سعید مهیمن وغلامحسن ذوالقدری به عنوان اعضا کمیته فنی فعالیت داشتند. بدین ترتیب با ٥ عضو جدید و دو عضو قدیمی، تعداد اعضای کمیته فنی فدراسیون به عدد ٧ رسید.

نکته مهم در این مورد نامشخص بودن رئیس این کمیته است. در سالهای قبل «کانگ» کره ای این مسئولیت را برعهده داشت ولی در ترکیب جدید، نامی از رئیس برده نشده است. به احتمال زیاد این مسئولیت به آذرپاد واگذار می شود. 

فدراسیون تکواندو اعلام کرده اعضای شورای فنی هفته آینده معرفی می شوند. بر اساس اعلام پولادگر، قرار بود ترکیب شورای فنی برای انتخاب کادر فنی تیم ملی این هفته معرفی شود که گویا به هفته آینده موکول شده است. /مهر
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان