عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۸

رقص تحقیرامیز بازیکنان منچستر یونایتد در رختکن!/آزار جنسی شرم اور ست

بازیکن سابق «شیاطین سرخ» که در آکادمی این باشگاه تربیت شده بود، تأکید می کند که تنها تجربیات منفی او در «اولدترافورد» مربوط به نوعی شخصیت سازی بودند.
 
1   0   0 نظر

«دیوید بکهام» تأکید می کند هیچ کدام از این آزارهای جنسی کودکان که اخیراً از مدارس فوتبال انگلیس گزارش شده است، زمان حضور او در منچستریونایتد وجود نداشت.

عده بسیاری از بازیکنان سابق شهادت داده اند زمانی که در آکادمی های باشگاهشان بودند، رفتارهای ناشایستی با آنها می شد و اکنون موجی از انتقادات و بحث ها حول مربیان انگلیسی به پا شده است.

اکنون پلیس در حال بررسی این ادعاهاست که از ماه نوامبر گذشته شروع شده است.

بکهام در این باره گفت: آنچه اتفاق می افتد شرم آور است و باید فکری برایش کرد. ولی هرگز چیزی در منچستریونایتد وجود نداشت. اگر از صف خارج می شدیم، آنها ما را مجبور می کردند که رقص خنده داری در وسط رختکن تیم، مقابل قهرمانان آن زمان خود، انجام دهیم. این نوعی تحقیر بود و تمام داستان همین بود، اما فقط به این خاطر بود که درسی بگیریم؛ هرگز رفتار زشت و غیر قانونی وجود نداشت. دوست دارم باور کنم که فدراسیون فوتبال انگلیس برای رسیدگی به این ادعاها، هر آنچه در توان دارد انجام می دهد. اکثر این بازیکنان حرفه ای سابق، نظرات خود را بیان کرده اند، پس زمان ایجاد تغییر است. دوست دارم فکر کنم که همه باشگاه ها برای این حل این موضوع با هم متحدند./مهر
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان