عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۸:۳۲

فریسات:به خاطر بیرون کشیدن حریف نظر داور عوض شد

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: هواداران فکر کردند که نعیم سعداوی گفته داور پنالتی نگیرد به همین خاطر علیه او شعار سر دادند.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران عزیز فریسات در مورد اتفاقات اخیری که در باشگاه فولاد خوزستان رخ داده است،‌ عنوان کرد: در مسابقه دیروز مقابل سیاه‌جامگان اتفاقاتی افتاد که برایمان بسیار عجیب بود. دقیقه 30 بازی چاگو اخراج شد که در مورد این صحنه کارشناسان باید نظر بدهند. در نیمه دوم بازی خیلی خوب بازی کردیم و روی حریف فشار آوردیم. در ادامه مسابقه صاحب یک ضربه پنالتی شدیم که این مسئله با اعتراض شدید اعضای سیاه‌جامگان روبرو شد تا جایی که خداداد عزیزی تصمیم گرفت تیمش را بیرون بکشد..

وی افزود: بعد از چند دقیقه داور سمت نعیم سعداوی آمد و به او گفت که خواهش می‌کنم کمک کنید این جو کنترل شود. او گفت داور چهارم اعلام کرده پنالتی اتفاق نیفتاده است و اشتباه سوت زده است. سعداوی به داور گفت هیچ وقت دنبال کسب امتیاز به این شکل نبودم و نخواهم بود و اگر پنالتی نبوده به بازیکنان تیمم می‌گویم توپ را به بیرون بزنند. بعد از این اتفاق بازیکنان تیم راضی به انجام این کار نبودند و به سعداوی می‌گفتند نباید این کار را بکنیم که در نهایت قرار شد توپ را به بیرون بزنیم. وقتی قرار شد پنالتی زده شود نفهمیدیم داور چرا به یکباره تصمیم گرفت پنالتی را لغو کند. در این شرایط هواداران فکر کردند سعداوی گفته پنالتی لغو شود به همین خاطر علیه او موضع گرفتند و شعار سر دادند. این مسائل خیلی به ما ضربه زده است. در بازی مقابل پیکان و پرسپولیس از داوری متضرر شدیم و در ادامه در خیلی از مسابقات سوت‌ها به ضررمان بوده است. پنالتی که در بازی با سیاه‌جامگان گرفته شد کاملا صحیح بود. نمی‌دانم چرا باید این اتفاقات رخ دهد و به خاطر بیرون کشیدن یک تیم سوت داور تغیر کند.

مربی فولاد خوزستان در مورد اینکه داور چهارم نظر به لغو پنالتی داد، عنوان کرد: هیچ وقت این مسئله را ندیده بودم. مگر کشتی و والیبال است که با ویدئو چک نظر را تغییر دهند. در بازی دیروز اتفاقات عجیبی رخ داد.

فریسات در مورد ناراحتی بازیکنان فولاد از مشکلات مالی، گفت: بحث مالی همیشه وجود دارد. اگر بازیکنان حرفی نمی‌زنند به خاطر حرمتی که برای سعداوی قائل هستند حرفی نمی‌زنند. به هرحال سعداوی هم این شرایط را می‌بیند و بازیکنان از او انتظار دارند گفت شاید با استعفای من بازیکنان به حقشان برسند. به هر حال بازیکنان هم از او انتظار داشتند.

وی در مورد اینکه این استعفا می‌تواند اعتراضی باشد،‌ خاطرنشان کرد:‌ به هر حال او این کار را کرده تا اگر برخی به خاطر سعداوی این مواضع را علیه باشگاه می‌گیرند او کناره‌گیری کند تا این مشکلات به وجود نیاید. هر مربی دیگری بود زیر بار این مسئله نمی‌رفت همه دنبال سه امتیاز هستند افرادی مثل سعداوی که با صداقت و پاکی کار می‌کنند بسیار کم هستند او نشان داد دنبال کسب امتیاز به هر طریقی نیست و گفت اگر شما مطمئن هستید اشتباه کردیم بازیکنان توپ را به اوت بزنند. واقعاً کاری که سعداوی کرد را کمتر کسی می‌کند./فارس
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان