عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۵

قدرت‌نمایی نسل جدید کاراته در تاتامی پاریس

سایت فدراسیون جهانی کاراته از روز دوم رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان با عنوان "روز معرفی نسل جوان کاراته" یاد کرد و نوشت: این روز، روزی بود که کاراته‌کاهای جوان در جدال با مدعیان صاحب نام شگفتی آفریدند و نشان دادند نسل جدید کاراته با قدرت در راه است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران و به نقل از سایت فدراسیون جهان؛ در نخستین مرحله لیگ کاراته وان در پاریس، مدعیان جوان جویای نام با شکست قهرمانان جهان چشم‌ها را بر روی خود متمرکز کردند؛ میهارا و کامورا از ژاپن، سایماتوف از ازبکستان، طراوات خاکسار از ایران، امیل کانل از اسکاتلند، زرتسکا از آذربایجان، کوبان از ترکیه، پرکویک از صربستان، دارنل لاردی هلندی و... کاراته‌کاهای جوانی بودند که با شکست مدعیان صاحب نام چشم به سکوی قهرمانی دوختند.
بر اساس این گزارش، سجاد گنج‌زاده از ایران، ریتارو آراگی از ژاپن و آلیز آگیر از فرانسه قهرمانان موفقی بودند که توانستند در میان خیل عظیم جوانان و تازه از راه رسیده، با مبارزات قدرتمندانه به فینال اوزان خود راه یابند. این در حالی است که در تاتامی پاریس بسیاری از سلاطین قهرمانی جهان تاج قهرمانی از سرشان افتاد.
سجاد گنج‌زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم بعد از کسب مدال طلا در جهانی ۲۰۱۶ اتریش امیدوار است مدال طلایش را در لیگ جهانی در پاریس تداوم ببخشد. مدافع عنوان قهرمانی جهان و آسیا با قدرت تمام نمایش خوبی برابر انیس ارکان نفر اول رنکینگ جهانی داشت. سامان حیدری هم دیگر کاراته‌کای ایرانی، امیدوارانه برای رسیدن به دیدار رده‌بندی تلاش کرد.
در وزن ۵۵- کیلوگرم، ۲ ورزشکار جوان برای اولین‌بار به فینال راه یافتند. ارنی کانل از اسکاتلند نفر ۱۰۸ رنکینگ جهانی همه را شوکه کرده است و طراوت خاکسار هم نفر ۴۹ رنکینگ از ایران تلاش می‌کند تا عملکرد بهتری داشته باشد و مدال برنز کاراته وان ۲۰۱۴ اندونزی را با مدال بهتری ارتقاء ببخشد.
گفتنی است آخرین روز مسابقات امروز پیکارهای رده‌بندی و فینال کومیته انفرادی برگزار می‌شود که طی آن ۴ کاراته‌کای ایران به روی تاتامی خواهند رفت. سجاد گنج‌زاده و طراوت خاکسار برای کسب مدال طلا برابر نمایندگان هلند و اسکاتلند قرار می‌گیرند و برای کسب مدال برنز سامان حیدری با حریفی از ترکیه و ذبیح‌اله پورشیب با گوگیتا گرجستانی مبارزه می کند./ایسنا
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان