عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۷

انصراف کاراته کای ایران از مبارزه با ورزشکار رژیم اشغالگر قدس

نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم کاراته ایران در رقابتهای لیگ جهانی کاراته از رویایی با نماینده رژیم اشغالگر قدس انصراف داد و از دور مسابقات کنار رفت.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،این دوره از مسابقات امروز جمعه با حضور ۱۲۴۳ کاراته کا از ۷۸ کشور در پاریس آغاز شد. در رقابتهای وزن ۶۰- کیلوگرم طبق قرعه مجید حسنی نیا باید دور نخست به دیدار نماینده رژیم اشغالگر قدس می رفت که با انصراف از این مبارزه، از جدول کنار رفت. 

کاراته‌کای وزن ۶۰- کیلوگرم حاضر در مسابقات لیگ جهانی پاریس پس از انصراف از مبارزه مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس گفت: اعتقاداتم مهم‌تر از آن است که بخواهم با زیرپا گذاشتن آن در کاراته به مدال برسم. 

وی افزود: درست است که برای شرکت در این رقابت‌ها با هزینه شخصی آمده بودم و در نظر داشتم تا آمادگی خودم را در این وزن محک بزنم اما آنچه برای هر ورزشکار ایرانی مهم است، اعتقادات و دفاع از مردم مظلوم فلسطین است. ان‌شاءالله برای مسابقات پیش رو تلاش می‌کنم.

در روز نخست این رقابتها تیم ایران در دو بخش کاتا و کومیته نماینده داشت. در کاتا تیم تبریز که طبق قرعه باید دور نخست با ایتالیا مبارزه می کرد به دلیل آسیب دیدگی یکی از اعضای تیم، از سفر به پاریس بازماند. در وزن ۶۰- کیلوگرم نیز حسنی نیا تنها نماینده ایران از رویایی با نماینده رژیم اشغالگر قدس انصراف داد. 

سایر نمایندگان ایران فردا شنبه به روی تاتامی می روند./مهر
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان