۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۷

جوابیه فدراسیون فوتبال به صحبت های دایی

فدراسیون سه گانه در واکنش به صحبت های عزیز شلال نژاد که اعلام کرد از سمت دبیری فدراسیون استعفا نداده است ، گفت: او از ابتدای سال جاری پس از استفاده از ۵ روز مرخصی دیگر به فدراسیون مراجعت نکرده است .
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،پس از اینکه رییس فدراسیون سه گانه در مجمع عمومی سالیانه این فدراسیون خواستار عزل دبیر فدراسیون  و انتخاب یک دبیر دیگر شد و بعد از آن نیز عنوان شد که او از سمت خود استعفا داده است‌، عزیز شلال نژاد اعلام کرد که از سمت خود استعفا نداده و نخواهد داد. اکنون فدراسیون سه گانه نسبت به صحبت های شلال نژاد واکنش نشان داده است  و اعلام کرد:

۱-آقای عزیز شلال نژاد از ابتدای سال جاری پس از استفاده از ۵ روز مرخصی ( بدون طی مراحل اداری) دیگر به فدراسیون مراجعت ننموده  و هر گونه ارتباط خویش را نیز قطع نمودند.

۲-با توجه به در اختیار داشتن اقلام اداری و مالی و بلاتکلیفی امور جاری، مراتب به مبادی مربوطه  در وزارت محترم ورزش و جوانان منعکس شد.

۳-برابر قانون مجامع عمومی فدراسیون ها در صورت تصویب، اختیار عزل و نصب افراد را به شخص ریاست فدراسیون تفویض می نمایند، همانگونه که در مجمع مورخه ۱۲/۱۰/۹۵ اختیار جایگزینی سمت های نایب رییسی و دبیری فدراسیون به ایشان داده شده است .

۴-آقای شلال نژاد به دلیل ترک غیر قانونی محل خدمت و خلل در روند جاری فدراسیون با اراده  و خواست خویش قطع همکاری داشته اند.

۵-ایشان در جلسه مجمع عمومی فدراسیون (مورخه ۱۲/۱۰/۹۵)حضور نداشته و به دلیل فاقد سمت بودن هیچ گونه دعوتنامه ای برای وی ارسال نگردیده است.

۶-ادعای اینکه ریاست فدراسیون در مجمع عمومی نتوانیت موافقت اعضا را برای عزل و جایگزینی نایب رییس و همچننی دبیر مستعفی اخذ نماید نیز با توجه به فیلم و گزار شمجمع و خصوصا درج این موافقت در سایت رسمی وزارت محترم ورزش و جوانان نیز کذب محض می باشد.

۷-آقای شلال نژاد علیرغم نداشتن هیچگونه تخصص و سابقه مدیریتی ورزشی و صرفا به دلیل قدمت آشنایی و دوستی با ریاست فدراسیون  و جلوگیری  از افسردگی و بیکری دوران پس از بازنشستگی و به امید افزایش توانمدی  و تجربه به فدراسیون دعوت به همکاری گریدند که متاسفانه در مدت حضورشان نتوانستند به ظرفیت های لازم مدیریتی رسیده و خود ترجیح دادند ای رابطه را قطع نمیاند و این تک مشاحبه ها نیز جهت بزرگنمایی غیرواقعی وی می باشد.

ایسنا

اخبار مرتبط :
فوتبال بازی ستاره فوتبال با خانمش پس از پیروزی در لیگ برتر!+فیلم
ویدیو؛حریف روباتیک برای بازیکنان فوتبال!
کار عجیب دایی که فوتبال ایران را متعجب کرد
عکسی جالب از دختری که علی دایی را بهت زده کرد
پیام تسلیت زیبای علی دایی به بهادر عبدی
«نورا دایی» تمرینات نفت را به هم ریخت +تصاویر
خبر تلخ فتبال ایران / مرگ کمک داور فوتبال ایران
دختر علی دایی تمرینات را متوقف کرد! +عکس
علی دایی چگونه مولتی میلیاردر شد!؟ +تصاویر
اختلاف شدید مهدوی‌کیا با مردی که او را به فوتبال ایران و جهان معرفی کردنام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان