عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۳

واکنش سرپرست فدراسیون ژیمناستیک به استعفاهای دسته جمعی

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک می‌گوید که مربیان و سرمربیان کمیته ترامپولین حکمی نداشته‌اند که استعفا دهند. به نظر می‌رسد این موضوع توسط یکی از کاندیداها که در ترامپولین فعال است و تمایل داشت که مسابقاتی را در این رشته برگزار کند رخ داده است.
 
0   0   1 نظر

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک می‌گوید که مربیان و سرمربیان کمیته ترامپولین حکمی نداشته‌اند که استعفا دهند. به نظر می‌رسد این موضوع توسط یکی از کاندیداها که در ترامپولین فعال است و تمایل داشت که مسابقاتی را در این رشته برگزار کند رخ داده است.

به گزارش دیلی خبر ایران،سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در گفت‌وگو با ایسنا در مورد استعفای دسته جمعی مربیان کمیته‌ ترامپولین، اظهار کرد: ما اصلا تیم‌ ‌ملی نداریم که مربیان آن‌ها استعفا بدهند. تیم‌ ‌ملی ترامپولین در سال 95 تشکیل نشده است و کسانی که خود را به‌عنوان مربی معرفی کرده‌اند حکم‌شان مربوط به سال‌های گذشته است. تا زمانی که اردوی تیم‌ ‌ملی تشکیل نشود، فدراسیون مربیان را معرفی نمی‌کند و چنین چیزی در کمیته‌ ترامپولین اتفاق نیافتاده است.

او ادامه‌ داد: اولویت اول ما مسابقات کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا در رشته هنری و بعد از آن نیز آکروژیم و ایروبیک است که در سال 96 قهرمانی آسیا را پیش‌رو دارند، اما قهرمانی آسیا در رشته ترامپولین در سال 97 خواهد بود، بنابراین ما نیز تا پایان سال جاری تیم‌ ‌ملی را تشکیل و مربیان و سرمربیان این کمیته‌ را انتخاب خواهیم کرد.

اسبقیان دلیل استعفاها را مربوط به یکی از کاندیداها دانست و گفت‌: به نظر می‌رسد این موضوع توسط یکی از کاندیداها که در ترامپولین فعال است و تمایل داشت که مسابقاتی را در این رشته برگزار کند رخ داده است. ما می‌خواهیم عدالت را رعایت کنیم و برای همه کاندیداها امانت‌داری اتفاق افتد. بنابراین برگزاری مسابقات را به بعد از انتخابات موکول کردیم اما این شرایط توسط دوستان ایجاد شده است. البته تاکنون استعفای رسمی به دست من نرسیده است، شاید فرستاده باشند و به دست من برسد. اما باید دانست اصلا این موضوع عملیاتی نیست که دستوری به آن دهیم، افراد باید قرارداد داشته باشند تا با استعفای آن‌ها موافقت کنیم.

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در مورد استعفای رییس کمیته‌ مربیان هنری نیز گفت‌: در جریان استعفای او نیز نیستم، اما هر کسی به هر دلیلی نخواهد همکاری کند، فرد دیگری را جایگزین خواهیم کرد. جوانبخت، در مجمع انتخاباتی استان مازندران کاندیدا بود، اما رای نیاورد و بعد از این موضوع از زبان دوستان می‌شنوم که او هم استعفا کرده است. اداره کل استان مازندران انتخابات را برگزار کرد و خویی به عنوان رییس هیات آن شهر انتخاب شد. اکنون دلیل استعفای جوانبخت را نمی‌دانم، اما در نهایت با او مذاکره می‌کنم، اگر علاقه به بازگشت داشت بر می‌گردد، در غیر این صورت طی روزهای آتی فرد دیگری جایگزین خواهد شد.

او در ادامه صحبت‌هایش به حق‌الزحمه مربیان مستعفی اشاره کرد و گفت‌: آن‌ها بحثی در خصوص پرداخت نشدن حق‌الزحمه‌های خود در چهار سال گذشته داشتند و ما نیز معتقدیم که باید مستنداتی وجود داشته باشد تا در هیات مدیره بررسی شود و حق‌الزحمه آن‌ها پرداخت شود. با جوسازی نمی‌شود کار کرد. این که ما تا پایان سال 95 تمام بدهی‌های فدراسیون گذشته را باید پرداخت کنیم، عملیاتی نیست. آن‌ها چهار سال فعالیت کردند و اکنون که ما در این شش ماه آمده‌ایم، می‌خواهند که بدهی‌ها را پرداخت کنیم. ما هم می‌خواهیم حق کسی ضایع نشود و آن‌ها را بررسی و پرداخت خواهیم کرد.

برخی کاندیداها ادعا می‌کنند که اسبقیان به نفع یک کاندیدای خاص رفتار کرده است ولی وی نظر دیگری دارد. او در مورد انتخاب رییسان هیات‌های استانی، گفت‌: زمانی که مهلت چهار ساله رییس هیات استانی به پایان برسد، انتخابات برگزار می‌شود. ما هیچ رییس هیاتی که وقت آن تمام نشده باشد را برکنار نکرده‌ایم. رییسان هیات‌های مازندران و اهواز مهلت چهار ساله‌شان تمام شده است و یک مجمع 18 – 17 نفره دور یکدیگر جمع شدند و انتخابات را برگزار کردند. ما و اداره کل نیز یک رای در این مجمع داریم. این صحبت‌هایی که می‌شود حاشیه‌سازی است. چهار سال رییسان هیات‌ها که تمام می‌شود که نمی‌توانیم رها کنیم، باید انتخابات رییسان استان‌ها برگزار شود. آن‌هم به این لحاظ که آن‌ها در مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک حضور خواهند داشت.این صحبت‌ها حاشیه‌سازی است و هر کسی می‌خواهد به نفع خودش هیات‌ها چیده شود. ما نه کاندیدا و نه ذی‌نفع هستیم. اگر من کاندیدا بودم حرف آن‌ها درست بود، اما زمانی که چهار سال خدمت رییس هیات مازندران تمام شده است، نباید انتخابات برگزار می‌شد؟

او در مورد برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک نیز گفت‌: ما درصدد هستیم که انتخابات این فدراسیون هر چه‌ سریع‌تر برگزار شود. وزیر و معاون ورزش حرفه‌یی و قهرمانی و کمیته ملی المپیک نیز می‌خواهند هر چه‌ سریع‌تر فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند انتخابات‌شان برگزار شود، اما مجوز برگزاری انتخابات دست وزارت ورزش و جوانان است.

اسبقیان ادامه‌ داد: در حکم من آمده است ضمن اجرای امور جاری فدراسیون با هماهنگی معاون توسعه و قهرمانی نسبت به برگزاری انتخابات اقدام شود. این را برای آن‌هایی می‌گویم که می‌گویند وظیفه من تنها برگزاری انتخابات است. ما هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم و می‌خواهیم که انتخابات سالمی را برگزار کنیم. هر وقت وزارت ورزش و جوانان اعلام کند ما انتخابات را برگزار خواهیم کرد.
مربیان تیم های ملی ترامپولین:
با سلام لطفا این جوابیه را کامل نشر دهید ممنون از حمایتتان از ژیمناستیک ایران عذر بدتر از گناه آقای سرپرست: 7 ماه روزگار ورزش المپیکی بدون مربی! جوابیه مربیان تیم های ملی ترامپولین در جواب فرمایشات جناب آقای اسبقیان که می توان اسم آن را سفسطه و شلوغ کاری نامید می توان با ذکر چند نکته نتیجه گیری و تصمیم گیری را به جامعه ژیمناستیک واگذار نمود: 1- در زمان ورود ایشان به فدراسیون ایشان اعلام نمودند که کلیه ابلاغ های پیش از من به قوت خود باقی است. در این مدت هم عزلی یا انتصاب دیگری هم انجام نگرفت. حتی مسئولین کمیته ها که از زمان آقای درویش زاده ابلاغ داشته اند بدون ابلاغ مجدد در جلسات کمیته فنی فدراسیون حاضر بوده اند. 2- صحبت بر سر استعفای مربیان تیم های ملی بوده است، نه ورزشکاران تیم های ملی (با سنین کم )... این صحبت آقای اسبقیان مبنی بر تحت فرمان و تاثیر بودن مربیان از آقای نوظهوری توهینی است به مردان بزرگی که در تیم های ملی یک کشور، که سال ها صادقانه بدون دریافت ریالی حق الزحمه وجود خود را نثار ژیمناست های میهنمان نمودند. 3- یک ورزش با وقایع، مسابقات و اردو های منظم
0   0
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان