عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۹:۰۷

هجوم روزنامه های اروپایی به فرار مالیاتی رونالدو،مورینیو و اوزیل!

گروهی از روزنامه ها و مطبوعات اروپا بازیکنان و مربیان سرشناس فوتبال را متهم به فرار مالیاتی نموده اند
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،روز جمعه بسیاری از روزنامه های اروپا بازیکنان و مربیان مشهوری همچون کریتساینو رونالدو،مسوت اوزیل و ژوزه مورینیو را متهم به فرار مالیاتی نمودند.

به گزارش دیلی خبر ایران،گروهی از رسانه ها یاروپا از جمله دراشپیگل المان و ال موندو اسپانیا با توجه به انتشار اسنادی توسط وبسایت فوتبال لیکس معتقدند برخی ا زبازیکنان و مربیان مشهور با استفاده از ترفندهایی از پرداخت مالیات طفره رفته اند.این گروه از رسانه ها که تحت عنوان "همکاری تحقیقاتی اروپا"فعالیت دارند عنوان نموده اند که در چند روز اتی اطلاعات و جزئیات بیشتری را منتشر خواهند نمود.

این در حالی است که نماینده شرکتهای تحت امر رونالدو و مورینیو هر گونه تخلف مالی در این زمینه را رد کرده اند.خورخه مندس نماینده شرکت مورینیو و رونالدو با انتشار بیانیه ای در روز پنج شنبه نسبت به شبهات ایجاد شده توسط برخی رسانه ها نوشته است:"مورینیو و رونالدو هر دو نسبت به تعهدات مالی خود در اسپانیا پایبند بوده اند و تا کنون هیچ گونه فرار مالیاتی صورت نگرفته است".

خورخه مندس نماینده رونالدو و مورینیو

یکی از روزنامه های اسپانیا معتقد است رونالدو درامد حاصل از تبلیغات خود را از طریق یک شرکت ایرلندی هدایت می نماید تا مالیات کمتری بپردازد
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان