عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۹

اشعیا سیادتان فرزند یک ایرانی تبار به داعش پیوسته است!+تصاویر

فرزند یک ایرانی در بریتانیا به داعش پیوسته است.اشعیا سیادتان برادر خانم یاسمینا سیادتان از برندگان شو "Apprentice "بی بی سی و همکار مجری برنامه الن شوگر به داعش پیوسته است.
 
0   1   1 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،اشعیا سیادتان فرزند مهدی سیادتان و برادر ناتنی یاسمینا برنده شو "اپرنتایس"بی بی سی در سال 2009 به داعش پیوسته است.خبری روز یکشنبه منتشر شد مبنی بر اینکه سیادتان برادر ناتنی یاسمینا سیادتان است و در سال 2014 به نیروهای تروریستی داعش در سوریه پیوسته است.

اشعیا سیادتان

اشعیا در سال 2014 در حالی خانواده خود را ترک نموده که خانمش کری توماسون باردار و صاحب دو فرزند از وی بوده است.اشعیا همسرش را تهدید نموده است در صورتی که فرزندانش را به سوریه نبرد به قتل خواهد رسید.

همسر اشعیا خانم کری تامسون

سخنگوی خانم یاسمینا در اظهارات یگفته است مدت 5 سال است که او هیچ گونه تماسی با برادر ناتنی خود نداشته است و او از هر گونه اتهامی در این زمینه مبراست.

خانم یاسمینا 34 ساله متهم است که از موضوع پیوستن برادرش به داعش اطلاع داشته و با مامورین همکاری ننموده است و اخیرا که همسر بردادرش تهدید به قتل شده است مساله را فاش نموده است

خانم یاسمینا سیادتان خواهر ناتنی اشعیا

خانم تامسون هم هفته گذشته همراه با 4 فرد دیگر در دادگاه اولد بیلی متهم به جرائم ترور شده است.او متهم است بلیط ترکیه برای خود و فرزندانش گرفته و قصد پیوستن به شورهرش در سوریه را داشته است

یاسمینا و الن شوگر مجری برنامه شو اپرنتایس در بی بی سی

اشعیا و یاسمینا برادر و خواهر ناتنی بوده و پدرشان مهدی سیادتان یک فرد ایرانی است که تا کنون با چند خانم ازدواج نموده است.مادر اشعیا زن ایتالیایی به نام استفانیا لوئی است در حالی که مادر یاسمین خانم پائولا گابوت است که اخیرا از مهدی سیادتان پدر یاسمینا طلاق گرفته است




حسنی:
عجب اصالتی؟ گرگ زاده عاقبت گرگ شود.اگر افراد فاسد وتیهکار به داعش نپیونند شما شک کنید. به هر شکل جنگ بین حق وباطل همین است وتا ظهور آقا امام زمان عجل الله فرجه الشریف ادامه خواهد داشت .ان شا الله زندگیمان نوعی باشد که آخرش رضایت خدا ومرگ در راه او رقم بخورد.
0   0
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها :



 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان