عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۷

روش عجیب و غریب برای بیرون کردن ارواح خبیثه از بدن!+فیلم

زن مانند سگ واغ واغ می نماید و کشیش بر این باور است آیات کتاب مقدس بر او تاثیر گذاشته و ارواح شیطانی از وجودش در حال خارج شدن است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،در یکی از صومعه های مونته نگرو صربستان اتفاق نادر افتاد.کشیش با انتشار فیلم از طریق گوشی همراه خود به حضار می گوید این خانم که مانند سگان واغ واغ می نماید در حقیقت ارواح شیطانی از وجودش در حال خارج شدن هستند.

کشیش  با انتشار کلیپ سعی دارد به افراد بگوید که تا کنون انطور که باید و شاید به جایگاه جن گیر در کلیساها پرداخته نشده است.

آرسنیج جووانوویچ کشیش صومعه اسبورگ در مونه نگرو در حالی که عینکهای تیره به چشمان خود زده است فیلم زجه زنی را منتشر می نماید که مانند سگها واغ واغ می نماید و به نظر او ایات کتاب مقدس سبب شده است ارواح خبیثه از او خارج شوند.

پدر روحانی به حضار در انجمن می گوید:"به این صداها گوش کنید اینها زجه و فریاد بشریت است!این فریادها شگفت اور است!فریادهای این زن فریاد او نیست در حقیقت این صداهای ارواح خبیثه است که بواسطه ایات کتاب مقدس از وجودش در حال خارج شدن هستند.

اسلاجان مجالوویچ یکی دیگر از کشیشان می گوید جای تعجب نیست که تعداد کشیشان جن گیر در کلیساها بسیار کم است این به خاطر انست که کار بسیار دشواری است.وی می افزاید جن گیری توسط افراد صورت می گیرد که خلوص نیت کامل داشته و از زندگی شهری دور باشند.کشیشان قدیمی که تبحر در انجام ایین کلیسا دارند قادر به جن گیری هستند.وی م یافزاید اکثر کشیشها به خاطر سختی کار از انجام چنین کارهایی خودداری می نمایند.افرادی که مورد جن گیری قرار می گیرند شروع به جیغ و داد می نمایند برخی به زبانهای خارجی صحبت نموده و برخی انها به کشیشها حمله ور می شوند.وی می افزاید وقتی ارواح شیطانی از وجود فرد خارج می شود فرد چیزی را پس از ان بیاد نمی اورد

 

 
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان