عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۹:۱۸

نویسنده ایرانی داریوش ولی زاده نظم عمومی کانادا را بهم ریخته است!+عکس

نویسنده ایرانی داریوش ولی زاده مولف چندین جلد کتاب اخیرا دست به گسترش افکار ضد فمینستی خود زده و جو عمومی کانادا را بهم ریخته است.از نظر او تجاوز به زنان و دختران در ملک شخصی قانونی و هیچ ایرادی ندارد
 
1   3   1 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،داریوش ولی زاده نویسنده ایرانی مقیم امریکا اخیرا با افکار ضد فمنیستی خود جو عمومی کانادا را بهم ریخته است.در فیلمی که اخیرا از وی منتشر شده است در خیابانهای کانادا مشاهده می شود که با سخنان ضد فمینیستی موجبات نارضایتی عمومی را در کانادا سبب شده است.

در این فیلم گروهی از افراد مشاهده می گردند که وی را در خیابان همراهی می نمایند.در این فیلم همچنین یکی از زنان به صورتش نوشیدنی می ریزد و وی سعی می نماید با وی صحبت نموده و وی را در خصوص افکارش متقاعد نماید

یکی دیگر از زنان داد می زند:"این یارو اسم مستعارش"روش وی"است.او فردی است که معتقد است که باید تجاوز به زنان و دختران قانونی شود.

به گزارش دیلی خبر ایران،سپس در این فیلم مشاهده می شود که عده ای از مردان که دوروبر او را گرفته اند سعی می نمایند ویرا از کافه بیرون ببرند.در همین حال یک خانم دیگر داد می زند:"لعنتی!چطور جرات کردی به کانادا بیایی!؟در همین حین صداهای دیگری بگوش می رسد که این فرد لعنتی را از این جا بیرون بیندازید.

اخانمی که به صورت داریوش نوشیدنی پاشیده بود بعدا با انتشار نامه اعتراضی به وی در فیس بوکش می نویسد:

سپس داریوش با نشان دادن علامت"V "از کافه بیرون می رود.

ورود داریوش ولی زاده 35 ساله و مقیم امریکا به کانادا باعث اعتراض عده زیادی از افراد شده است.تعداد 37 هزار نفر با انتشار بیانیه ای خواهان اخراج وی از کانادا شده اند

داریوش ولی زاده صاحب افکار ضد فمینیستی اخیرا تصمیم دارد با گردهمایی مردان خاص در بریتانیا کمپینی به راه بیندازد و افکار خود را گسترش دهد.وی در سخنانی گفته است تنها مردانی در گردهمایی حاضر شوند که ظرفیت چنین افکاری را داشته باشند

به عقیده داریوش ولی زاده تجاوز به زنان و دختران طبق میل و اراده انها هیچ مشکلی ندارد و این باید به صورت یک قانون به اجرا دراید.جملات زیر نمونه ای از تصورات و افکار ضد فمینیستی اوست:
ناشناس:
باید به این موجود که بهتره اسم انسان روش گذاشته نشه، و البته طرفداران عقایدش گفت، این تفکرات شما درسته، منتها نه در میان انسان ها. بلکه میان حیوانات.جایی که اساس زندگی بر پایه زور و قدرت و نرینگی و مادینگی تعریف میشه. جای شما بین همنوعان خودتون در جنگل هاست. اینها میخان در میان انسان ها، بر طبق قوانین حیوانات زندگی کنن و جوامع انسانی رو به گند بکشن. چیزی که هرکس بویی از انسانیت برده باشه نمی تونه بپذیرتش. در جامعه ای که انسان ها زندگی میکنن، قوانینی بر طبق شان انسانی گذاشته شده و همه از اونها پیروی میکنند. جز عده ای حیوان صفت که در لباس انسان، سعی میکنن بر طبق قوانین جاهلانه شون به خواسته های کثیف و شومشون برسن.قوانینی که نه تنها حقوق نیمی از افراد جامعه یعنی زنها، بلکه حتی حقوق اکثر مردان که به انسانیت پایبند هستند رو پایمال میکنه.
0   3
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان