عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۶

اعتیاد به سیگار راز طول عمر پیرزن 112 ساله+فیلم

پیرزن 112 ساله معتقد است راز طول عمر او سیگار کشیدن بیش از حد اوست.خانم بتولی روزانه 30 نخ سیگار مصرف می نماید
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،اگر همه افراد راز سلامتی و طول عمر خود را استفاده از سبزیجات و دوری از سیگار و غیره می دانند اما پیرزن 112 ساله ای پیدا شده که راز تندرستی و طول عمر خود را کشیدن 30 نخ سیگار در روز عنوان می نماید.

 

پیرزن 112 ساله به نام بتولی لامیچهان مدت 95 سال است که سیگار می کشد.در واقع او از سن 17 سالگی شروه به کشیدن سیگار نموده است.او عنوان می دارد عادت سیگاری او موجب طول عمر وی در این همه سال بوده است.

وی می گوید من نمی دانم که سن واقعی من چند سال است و برایم مهم نیست.زندگی من در این همه سال دچار تغییرات زیادی شده است.خانم بتولی علیرغم سن بالایش اما همچنان به سیگار کشیدن ادامه می دهد.او روزانه 30 نخ سیگار می کشد.وی م یافزاید من 95 سال است که سیگار می کشم.سیگار کشیدن بد نیست.بتولی افراد را از سیگارهای تبلیغاتی برحذر می دارد و توصیه می نماید افراد از تنباکوهای محلی استفاده نمایند.

به گزارش دیلی خبر ایران،پیرزن نپالی در قسمت دیگری از سخنانش می گوید مردم کنونی استرس و گرفتاریهای زیادی دارند.در سن پیری تنبل شده و دنبال کار نمی روند و زندگی انها دوامی ندارد.بنا بر این فعالیت و عدم داشتن استرس می تواند در طول عمر افراد موثر باشد.شما اگر همیشه شاد زندگی نمایید زندگی درازی خواهید داشت.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان