عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۹

دختر دبیرستانی مرموز روی جلد مجله ووگ صنعت مد را به هم ریخته است!+تصاویر

دختر دبیرستانی 20 ساله با موهای صورتی رنگ مرموز از زمانی که تصویرش روی سه مجله ووگ منتشر شده است صنعت مد را بهم ریخته است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،افرادی که در صنعت مد فعالیت دارند با شنیدن اسم فرناندا لی چندان متعجب نمی شوند به خاطر اینکه انها تا کنون چنین اسمی به گوششان نخورده است اما از حالا باید قیافه و نام خانم را در ذهنشان ماندگار نمایند.خانم لی مانند خیلی از مدگرایان و دوستداران صنعت مد چندان علاقه ای به ورود به فضای مجازی و به پا نمودن اسم و رسم ندارد. خانم لی پس از پایان تحصیلات دبیرستانی خود قدری وارد صنعت مد شد.اما اخیرا با ورود به تمام معنای خود مد را بهم ریخته است و خاری شده است در چشم برخی حسودان!

فرناندا اهل استرالیاست اما از پدر و مادر چینی متولد شده است.تصویر مرموزش روی جلد مجله های ووگ در سه کشور سر و صدای زیادی به پا نموده است.علیرغم معروفیت و موفقیتش اما موهای صورتی رنگ و ست نمودن انها با لباس مرموزانه بنظر می رسد.

خانم لی پس از پایان تحصیلاتش در استرالیا موفقیت های روزافزون خود را در سفرهای پی در پی بین پاریس و نیویورک جستجو می نمود و باید الحق و النصاف گفت که وی به پیروزیهای شگرفی در زمینه مد دست یافت.از دختر دبیرستانی ساده که کسی او را نمی شناخت اکنون به چهره معروفی تبدیل شده است که نامش زبانزد خاص و عام شده است.

پس از پایان تحصیلات دبیرستانی به سفارش یکی از طلایه داران صنعت مد به نام اشلی بروکاو وارد کارزار مد شد.خانم اشلی می گوید من او را چهره منحصر به فرد یافتم.او اعتماد بنفس فوق العاده ای دارد که نظیر ندارد.او در همان ابتدا سعی نمود تحصیلات دانشگاهی خود را در کنار مد ادامه دهد اما منصرف شد و تصمیم گرفت ارزوهای خود را در پاریس و نیویورک جستجو نماید.چمدان مد خود را بست تا به یک سفر 8 هفته ای به اروپا برود اما سفر او بیش از حد چشمگیر شد و مجبور شد سفر خود را تا 6 ماه ادامه دهد.

خانم لی در خصوص سفرش می گوید من تمام شش ماه را در اروپا بودم.با خودم فکر می کردم چه سفر عجیب و غریبی است!چه اتفاقاتی دارد اینجا می افتد!اما در نهایت همه چیز به خوبی تمام شد.معروفیت و شهرت او به اندازه ای شده است که تصویرش روی جلد اول مجلات ووگ سه کشور قرار گرفته است

 
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان