عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۹

قانون جدید صدور ویزا برای کارگران غیر اروپایی اعمال می شود!

بر اساس لایحه جدید صدور ویزا کارگران استرالیایی که در سال درامدشان کمتر از 35 هزار پوند معادل 42 هزار دلار در سال باشد حق ماندن در بریتانیا را ندارند
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،بر اساس لایحه جدید صدور ویزا در بریتانیا کارگران استرالیایی که درامد سالیانه انها کمتر از 35 هزار پوند باشد از این کشور اخراج می شوند.قانون جدید قرار است از ابتدای ماه اوریل 2016 به اجرا دراید.بر اساس قانون جدید کارگران استرالیایی دیگر قادر نخواهند بود تا مدتهای طولانی در بریتانیا سکونت داشته باشند.

دولت بریتانیا سعی دارد با اجرای قانون جلو مهاجرت گسترده اتباع غیر اروپایی را به کشور کنترل نماید.با اجرای قانون پیش بینی می شود امار مهاجرت از 60 هزار نفر به 20 هزار نفر کاهش یابد.

کشور استرالیا در کنار دیگر کشورهایی نظیر امریکا و هند بیشترین ممیزان مهاجرت را به بریتانیا دارد.در همین حال وزارت امور خارجه استرالیا در این خصوص بیانیه اعتراض امیزی را به دولت بریتانیا ارسال نموده است.

درخواست طومار تغییر قانون صدور ویزا به امضای 70 هزار نفر رسیده است اما این درخواست در صورتی به صحن پارلمان وارد می گردد که 100 هزار امضا داشته باشد
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان