عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۵:۳۱

حاتم بخشی احمدی نژاد به یک ورزشکار در مازندران سرو صدا به پا کرد!

حجت الاسلام جعفری، در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال مازندران در ساری گفت:واگذاری این زمین دولتی به یک ورزشکار از سوی رییس جمهوری وقت خلاف قانون بوده ولی هیچ مدیری در سطح استانی و حتی ملی اعتراضی به این واگذاری نکرده است
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران دیروز خبری را روی خروجی خود گذاشت که هر مخاطبی را در نگاه اول دچار شوک می‌کرد. ایرنا به نقل از دادستان عمومی و انقلاب استان مازندران خبر داد که رییس‌جمهوری سابق در یکی از بهترین سواحل استان مازندران، 21 هکتار زمین ساحلی مرغوب را به یک ورزشکار کادو داده است! حجت الاسلام جعفری، در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال مازندران در ساری خبر داده است که این ورزشکار برای این میزان زمین دریافتی که به صورت رایگان نیز به او واگذار شده، حتی سند هم دریافت کرده است.
ایشان اضافه کرده که واگذاری این زمین دولتی به یک ورزشکار از سوی رییس جمهوری وقت خلاف قانون بوده ولی هیچ مدیری در سطح استانی و حتی ملی اعتراضی به این واگذاری نکرده است.
روی اول این سکه همان رویه‌ای است که ما را شوکه می‌کند! انگشت به دندان می‌گزیم و حیران می‌مانیم که یعنی چه؟ آخر مگر می‌شود؟ چطور ممکن است؟ ناخودآگاه پرتاب می‌شویم به دوران سلاطین و پادشاهان ظفرنمون که از جان و مال و ناموس مردم و آنچه بر روی زمین بود، همه را ملک طلق خود و ارث پدری‌شان می‌دانستند و به همین خاطر هر آنچه را که طلب می‌کردند، از رعیت می‌گرفتند و هر آنچه را هم دل‌شان می‌خواست به هر که می‌خواستند، می‌بخشیدند. حساب و کتابی در میان نبود و اگر هم بود، سلاطین، خودشان هم حساب بودند و هم کتاب و هم حسابرس! اما اینکه در روزگار حساب و کتاب، یک رییس‌جمهوری سوگند خورده به قانون اساسی، آن هم با انواع نهادهای نظارتی قانونی ناظر بخواهد– چنان که دادستان مازندران نیز بر آن صحه گذاشته است- اراضی ملی متعلق به مردم این مملکت را حاتم بخشی کند، از آن دست قصه‌هایی است که باورش سخت است؛ هرچند در سال‌های تصدی دولت سابق از این حاتم‌بخشی‌های بیرون از قاعده فراوان دیده و شنیده بودیم و این خاصه‌خرجی‌ یک جرعه از همان حوض و یک مشت از همان خروار است و اطلاع از آنها برای‌مان از این جهت مهم است که
نه تنها دولت حسن روحانی، به عنوان وارث مستقیم این نوع مدیریت، بلکه تک تک ما همچنان باید هزینه آن را بپردازیم.
روی دوم سکه رویه چهره‌ها است. رویه‌ای که برای ما، یادآور یک رسم نانوشته اما خدشه‌ناپذیراست. بار دیگر به خود یادآور می‌شویم که بیخود نیست که برخی می‌آیند و برای همیشه می‌مانند بخصوص که این روزها مقارن شده با سالروز مرگ جهان پهلوان. به خدا قسم شوخی نیست این ماندگاری. همینطور الکی اتفاق نمی‌افتد. نشان از یک ظرفیت فوق‌العاده دارد. چه بسیار قهرمان‌هایی که مدال‌های رنگارنگ جهانی و المپیک بر سینه آویخته‌اند، اتفاقا خیلی هم سعی کرده‌اند که منش و روشی مردم پسند پیش بگیرند اما نشده؛ نمی‌شود. دنیا گول‌شان زده و یواشکی سر خورده‌اند. فولاد صداقت‌شان آب نخورده، زنگ زده است! نمی‌توان به مردم دروغ گفت. البته در کوتاه مدت، چرا، شدنی است اما در بلند مدت ممکن نیست. چه هنرمند باشی، چه مرد سیاست، چه کشتی‌گیر شکست‌ناپذیر؛ که اتفاقا با همه شکست‌ناپذیری، بازنده‌اند؛ مفت هم می‌بازند، نمی‌توانی صادق نباشی و اسمت برود و ثبت بشود در تاریخ. توی تقویم‌ها، چرا اما توی تاریخ نه... فقط می‌توان برای چنین ورزشکاری با آن همه افتخار، به خاطر مفت باختن‌اش، متاسف بود.   
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان