عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۳:۳۶

حمله معترضان فرانسوی به نمازخانه مسلمانان و اتش زدن قران کریم!+عکس

عده ای از معترضان فرانسوی به سالن نمازخانه مسلمانان حمله نمودند و در حالی که شعار می دادند"عربها از کشور ما بیرون روید"به قران کریم بی احترامی نمودند و چندین جلد قران را اتش زدند
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،حدود 600 نفر از معترضان فرانسوی با تجمع جلو اداره پلیس پایتخت اجاکسیو به سالن نمازخانه مسلمانان حمله نمودند و با شکستن شیشه نهایت خصومت خود را نسبت به مسلمانمان نشان دادند.

معترضان با تجمع روز جمعه خود در جزیره کورس پایتخت اجاکسیو ضمن شکستن شیشه پنجره های نمازخانه چندین جلد کلام الله مجیر ا اتش زدند.انها در تجمعات خود شعار می دادند"این جا کشور ماست.عربها از کشور ما بیرون بروید"

مانوئل واس نخست وزیر فرانسه با گذاشتن پیامی در تویتر از حرکت معترضان اتقاد نمود و انرا هتک حرمت غیرقابل قبول توصیف نمود.وی همچنین حمله معترضان به اتش نشانان را غیر قابل تحمل خواند.

در شب 24 دسامبر درگیری زمانی شروع می شود که عده ای از جوانان منطقه کم دارمد Jardins de L’Empereur  به نیروهای اتش نشانی حمله می نمایند.

برنارد Cazaneuve وزیر کشور تاکید با خاطیان به شدت برخورد می گردد به خاطر اینکه فرانسه محلی برای نژادپرستی و بیگانه ستیزی نیست

 
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان